Mesto 2022. 01. 31.

Komárno je v ohrození, avšak ešte stále môže vyhrať športovo-oddychový K Park

Obchodná sieť Kaufland vyhlásila ku dňu 6. januára pre mestá súťaž o športovo-oddychový park. Komárnu sa už vďaka podobným projektom podarilo získať tri parky pre malých i veľkých. Umiestnenie mesta vo výhernej sedmičke balansuje, aktuálne (31. január 2021 o 11:37)  sa Komárno nachádza na šiestom mieste. Nadšenci prosia verejnosť o pravidelné hlasovanie, vyhlasujú dokonca aj vecné ceny.

Hlasovanie prebieha na stránke https://www.kauflandpark.sk/ a bude ukončené 16. 2. 2022. Hlasujúci, ktorý sa rozhodne zapojiť do hlasovania, sa na stránke zaregistruje. Registrácia je potrebná iba pri prvej návšteve. Následne sa hlasujúci prihlasuje svojim vytvoreným účtom. Pri registrácií má na výber z troch možností: cez Facebook, alebo cez e-mail. Hlasovať je možné každý deň iba jedenkrát.

Komárňania sa navzájom podporujú aj v skupine Žihadielko pre Komárno, pridať sa môže hocikto a každá jedna pomoc pri hlasovaní je vítaná.

Osobnou výhrou môže byť nie len samotný park, ale aj dobrý pocit zo spolupatričnosti a tiež možnosť získať 30× smartfón Samsung Galaxy A32 od obchodnej siete Kaufland. Nadšenci vo vyššie uvedenej skupine tiež denne vyhlasujú aj menšie či väčšie vecné ceny, ktoré majú verejnosť motivovať k hlasovaniu.

Hlasujme spoločne, Komárno :)