Mesto 2016. 11. 11.

Kostol svätej Rozálie v Komárne bude svietiť na modro

O2 prinieslo rýchlu 4G sieť túto jeseň už aj do Komárna. Do konca roka ju chce rozšíriť už pre dve tretiny obyvateľov SR. Zákazníci so signálom 4G budú mať k dispozícii rýchly internet dosahujúci teoretickú maximálnu rýchlosť sťahovania 73 Mbps a reálne rýchlosti  od 25 Mbps pri sťahovaní a od 15 Mbps pri odosielaní dát. Všetkým obyvateľom a návštevníkom Komárna dá túto skvelú správu na vedomie nielen prostredníctvom svojich O2 Anjelov, ktorí vyjdú do ulíc, ale v piatok podvečer nasvieti aj kostol svätej Rozálie.

O2 svieti v Komárne

Už aj Komárno je v pokrytí rýchlej 4G siete od O2. Túto udalosť sa O2 rozhodlo ozvláštniť nielen hosteskami – O2 Anjelmi, ktoré budú informovať občanov a návštevníkov mesta, ale aj nasvietením kostola svätej Rozálie na modro. Ak sa budete nachádzať v piatok 11. novembra v podvečerných hodinách v Komárne, určite si nenechajte ujsť toto jedinečné predstavenie.

Lokality so 4G budú pribúdať

Postupne v mesiacoch november a december budú každý týždeň pribúdať ďalšie nové lokality so 4G. „Už aj Komárno svieti na modro, a to doslova. Aj naši komárňanskí zákazníci si môžu už plnohodnotne užívať komfort, ktorý so sebou 4G sieť prináša. Tým je napríklad 5x rýchlejšie sťahovanie dát, než s 3G internetom, ale aj 10x rýchlejšie odosielanie dát v porovnaní s 3G internetom. Do konca tohto roka budeme mať 4G internet už pre dve tretiny obyvateľov SR,“ uviedla Tereza Molnár, hovorkyňa O2.

4G LTE od O2 je pre všetkých, bez príplatkov a bez viazanosti

Na to, aby mohli zákazníci O2 využívať možnosti 4G LTE internetu, si nemusia nič aktivovať, ani platiť ďalšie poplatky navyše. Stačí, keď sa budú nachádzať v pokrytí 4G siete, so zariadením (telefón, tablet…) a SIM kartou podporujúcich 4G LTE spolu s aktivovaným internetovým balíčkom. V prípade, že niektorí zákazníci majú staršiu SIM kartu nepodporujúcu 4G, bezplatne si ju môžu vymeniť v ktorejkoľvek O2 Predajni, kde im rovnako poradia aj s vhodným zaradením pripraveným na 4G. Viac o ponuke internetových balíčkov a smartfónov podporujúcich najrýchlejšiu 4G LTE od O2 nájdete tu: www.o2.sk/4GLTE

O spoločnosti O2 Slovakia, s.r.o.

O2 spustilo svoju komerčnú prevádzku 2.2.2007. Licenciu získala spoločnosť na základe rozhodnutia výberovej komisie Telekomunikačného úradu SR zo dňa 25.8.2006. Licencia zahŕňa práva na používanie frekvencií GSM 900 MHz, GSM 1800 MHz, UMTS a 28/29 GHz po dobu 20 rokov na účely poskytovania telekomunikačných služieb v SR.

O2 je na Slovensku najrýchlejšie rastúcim mobilným operátorom. Od začiatku svojho pôsobenia, prináša revolučné riešenia, otvorenú komunikáciu a férovosť pre všetkých zákazníkov bez rozdielu. S jednoduchým portfóliom produktov systematicky mení pravidlá mobilnej komunikácie. Ako prvý priniesol na Slovensko skutočne neobmedzený program na volania a SMS, ako prvý uviedol komerčnú testovaciu prevádzku LTE siete, či ponúkol platby mobilom prostredníctvom NFC technológie. Operátor sa teší konštantne najvyššej zákazníckej spokojnosti spomedzi všetkých operátorov. 6x za sebou získal titul Operátor roka v nezávislej zákazníckej ankete. Operátor bol v roku 2013, 2014 a 2015 tiež vyhlásený najlepším zamestnávateľom medzi veľkými spoločnosťami, v nezávislej ankete spoločnosti Aon Hewitt.

Foto: ilustračné foto, zdroj: internet