Región Dél-komárom 2024. 06. 28.

Kúpele Brigetio chystajú rekord

V roku 2023 ohlásil Maďarský kúpeľný zväz svoju prvú bitku s vodnými pištoľami, ktorá zožala medzi hosťami zúčastnených členských kúpeľov obrovský úspech. Podstatou iniciatívy je, že stovky alebo dokonca tisíce ľudí sa môžu súčasne zúčastniť zúrivej bitky s vodnou pištoľou – všetko prepojené online pomocou technológie 21. storočia. Do iniciatívy sa zapojilo takmer 40 kúpeľov po celej krajine s takmer 5 900 účastníkmi. S veľkým zanietením bojovali „bitku“ aj hostia kúpeľov Brigetio v Komárome.

  1. júla od 14:00 na 15 minút sa aj tento rok očakáva obrovská bitka s vodnou pištoľou v mnohých kúpeľoch v krajine, vrátane kúpeľov Brigetio.

V Komárome sa bitka uskutoční v zážitkovom bazéne a vedľa neho. Hostia môžu prísť s vlastnými vodnými pištoľami, ale obmedzený počet „neozbrojených“ hostí vedia vybaviť pištoľou.

Po dobu pokusu o rekord bude uzavretá polovica zážitkového bazéna a trávnatá plocha pri bazéne, môžu tam zostať len osoby podieľajúce sa na rekorde. Bitka trvá 15 minút. Predpokladaná uzávierka je medzi 13:45 a 14:20! Komthermál Kft. si vyhradzuje právo na zmenu termínu.

Podmienky účasti:

  • vodná pištoľ (môžete použiť aj vlastnú pištoľ, ale ponúkame aj obmedzený počet vodných pištolí)
  • účastníci sa môžu registrovať na zážitkovom bazéne od 13:45 hod., kde dostanú poradové číslo
  • pred štartom sa zážitkový bazén vyprázdni
  • potom na signál môžu účastníci vstúpiť do bazéna
  • v bazéne musíte stráviť aspoň 5 minút, bitka trvá 15 minút

Zdroj: komthermal.hu