Mix 2023. 12. 08.

Kúsok domova v darčekovom balení: Darujte pod stromček jedinečné Chute Podunajska

Oblasť Podunajska je plná nekonečných možností, o čom svedčí aj bohatá ponuka produktov z regiónu. Exkluzívny balíček chute Podunajska ponúka výber tých najlepších chutí v darčekovom boxe, ktorý je možné si vyskladať podľa vlastných preferencií v KIK na Námestí gen. Klapku v Komárne!

Darčekový balík je plný jedinečných chutí, ktoré reprezentujú oblasť Podunajska. Ruku k dielu priložilo už viac ako tucet lokálnych výrobcov, ktorí sa tešia obľube aj mimo regiónu. Oblastná organizácia cestovného ruchu Podunajsko dohliada na výber produktov, tak sa v balíku objavujú nielen známe mieste produkty, ale zároveň exkluzivity vo svete chutí, ktoré vyhovejú chuťovým bunkám nejedného labužníka. Vďaka vlastnej kombinácii produktov v darčekovom boxe sa môžete postarať o jedinečnú explóziu chutí a zároveň o elegantný darček pod stromčekom alebo dar k narodeninám, jubileu alebo inému sviatku.

A čo všetko je do balíčka možné vložiť?

Celkovo sú dostupné dve veľkosti darčekových krabičiek, takže máte na výber či chcete niekomu podarovať veľkú alebo obrovskú radosť.

Milovníkov vína môžete potešiť napríklad ovocným vínom z dielne AF Manufaktúra, pričom malá firma z Kravian nad Dunajom má na výber aj niekoľko ovocných sirupov, džemy s cukrom alebo bez alebo dokonca aj chute Balkánu v podobe nátierky, ktorá pripomína obľúbený ajvar. Z ponuky nemôže chýbať ani výber čokolád od čokolatierky Katalin Papp Vargha a jej značky Chocomaze. Ide napríklad o exkluzivity s ovocím a orieškami alebo o čokolízanky. Novinkou v ponuke sú tiež čokoládové tabuľkové čokolády z dielne Zax v Komárne a tekvicový olej z Marcelovej od firmy Tökmagmánia.

Nakopnutie imunity zabezpečia medy zo včelárstva Fodor a medy a zázračný balzam na hrdlo s propolisom a bylinkami od včelárstva Pajor vylieči nádchu alebo bolesť hrdla už v zárodku! Následne si obdarovaný bude môcť užívať aj príjemnú chuť kvalitnej medoviny.

Nejeden šéfkuchár jednoznačne ocení v domácnosti kvalitné ingrediencie a tie veru nájdete aj v oblasti Podunajska! Dokonalým dôkazom sú rôzne korenia a čaje od značky I can spice alebo pestrá ponuka chilli od Chilli Slovakia manufaktúra!

Vyskladajte si balíček plný zdravia a lokálnych potravín pre svoju rodinu alebo priateľov a zároveň tak podporíte malé lokálne firmy, ktoré reprezentujú Podunajsko nie len na Slovensku, ale aj v zahraničí. Ponuka produktov sa stále rozširuje a organizácia sa teší na prihlásenie aj ďalších predajcov, ktorí sa vďaka svojim produktom stanú súčasťou nejedného darčekového boxu.

Darčekový balík Chute Podunajska je možné zakúpiť si alebo objednať v Komárňanskej informačnej kancelárii na Námestí generála Klapku počas dní Pon – Pia od 8:00 do 16:00, (prestávka od 12:00 do 13:00) do 22. decembra. Ďalšie informácie vám poskytnú na telefónnom čísle +421948830202 alebo na emailovej adrese dunamentetdm@gmail.com