Mix 2020. 04. 02.

Kvalitné kamenné kuchynské dosky, či pomníky? Juhokameň je odpoveďou už viac ako 30 rokov

Jedna z najväčších kamenárskych spoločností na Slovensku pod názvom Juhokameň, je už desaťročia známa svojimi kvalitnými výrobkami a službami. Okrem toho, ich veľmi vyhľadávané výrobky je možné objednávať aj počas pandémie a štátnych opatrení proti koronavírusu. Keďže spoločnosť patrí do stavebného odvetvia, jej fungovanie a výroba sa nezastavila ani počas tohto výnimočného stavu.

Slovenská spoločnosť Juhokameň má dlhú históriu, ktorá sa začala písať už v roku 1989. Spoločnosť má bohaté skúsenosti a neustále sa usiluje o inováciu a progresívny rozvoj, vďaka čomu sa za posledné dve desaťročia stala jednou z najväčších kamenárskych spoločností na Slovensku. V súlade s myšlienkou rozvoja spoločnosť so sídlom v Nových Zámkoch v poslednom období rozšírila svoje predajné miesta. V súčasnosti už čaká na záujemcov vo viacerých mestách akými sú Nové Zámky, Nitra, Ľudovítov, Šurany a tiež na Mederčskej ulici 4944 v Komárne. Keďže sa spoločnosť nezaoberá iba predajom kamenných výrobkov ale aj spracovaním kameňa, ich zákazníci majú v dnešných dňoch tú výhodu, že si ich služby a výrobky môžu naďalej objednať priamo od výrobcu online.

Juhokameň zabezpečuje priamo výrobu interiérových ​​aj exteriérových ​​doplnkov, ide teda o takmer nekonečné možnosti výroby podľa požiadaviek objednávateľa. V ponuke tak nájdete všetko od kuchynskej dosky, cez krby, parapety, schody, chodníky, dlaždice až po rôzne ozdobné kamene. Rovnako ako náhrobné kamene, aj tieto výrobky sú vyrobené z prírodných a umelých kameňov, vyrobené z vysoko kvalitnej žuly, mramoru či technického kameňa. A keďže si ich môžete objednať priamo od výrobcu, sú maximálne prispôsobiteľné vašim požiadavkám a fantázii.

Jednou z najvyhľadávanejších služieb spoločnosti Juhokameň na Mederčskej ulici v Komárom je výroba náhrobných kameňov. Výber miesta konečného odpočinku pre našich blízkych je vždy náročná úloha, a preto má spoločnosť k dispozícii vysokokvalifikovaný personál s dlhoročnými skúsenosťami. Juhokameň sa okrem výroby náhrobných kameňov zaoberá aj kompletnou výstavbou týchto kameňov, od betónového základu až po finálnu montáž.

Ako spoločnosť spadajúca pod stavebné odvetvie sa ich nariadenia vlády týkajúce sa koronavírusu nevzťahujú, takže ich výroba je neustále v prevádzke a naďalej prijímajú všetky objednávky telefonicky aj e-mailom. Zamestnanci spoločnosti naviac môžu navštíviť zákazníka na požiadanie aj doma, prípadne priamo na vybranom mieste posledného odpočinku, na základe ktorej následne dokážu presne špecifikovať cenovú ponuku. Samozrejmosťou je dodržanie všetkých bezpečnostných opatrení súvisiacich s koronavírusom.

Viac informácií nájdete na domovskej stránke www.Juhokameň.sk alebo na jeho Facebooku.