Región Dél-komárom 2022. 09. 20.

Lego výstava v Komárome: Obľúbené postavičky nájdete na jednom mieste!

Po troch rokoch sa do Komáromu vracia výstava LEGO® kociek. Výstava bude dostupná 24. a 25. septembra medzi 9. a 18. hodinou v Event Center Arany 17. Ide o najväčšiu vystavenú kolekciu v Maďarsku!

v Komárome to bude zatiaľ najväčšia výstava zo série podujatí, do ktorej pribudnú stovky budov! Návštevníci môžu vidieť úžasné unikátne výtvory a špeciálne továrenské sety z 2 miliónov kociek. Výstava zachytáva scény z obľúbených filmov a videohier. Návštevníci sa môžu stretnúť so superhrdinami zo sveta Marvel a DC, od Harryho Pottera až po ikonické scény z Hviezdnych vojen, ale aj filmové klasiky, ako je Kevin zo Sám doma.

Zo svetových divov a známych stavieb si môžete prezrieť gigantické stavby. Navyše tí, ktorí majú radi stroje a vozidlá, si môžu v nekonečnej kolekcii vyberať. Mnoho pohyblivých štruktúr dopĺňa farebný materiál výstavy.

Počas Lego dní je možnosť zahrať sa v jedinečnom kreatívnom dome a herni v Maďarsku. Okrem mozaikových konštrukcií rôznych veľkostí je možné zostaviť aj jedinečne navrhnuté konštrukcie, a kto chce stavať bez návodu, môže použiť aj veľké kocky.

A mladšia veková kategória má možnosť stráviť kvalitný čas s rodičmi na hracej podložke s konštrukciou Duplo® .

Pre deti do 2 rokov je podujatie zdarma, cena vstupenky pre deti nad 2 roky je 1 300 HUF na osobu.

Miesto podujatia: Dél -Komárom, Arany János utca 17.

Zdroj: komarom.hu