Región 2019. 05. 21.

Lél Park: Postav svoju budúcnosť v súlade s prírodou!

Len 15 km od Komárna sa nachádza Veľkolélsky ostrov v ktorého susedstve sa nachádza rovnomenný Lél Park. Tento rezidenčný park je miestom kde sa stretla moderná architektúra s prírodou. Ide o ideálne miesto pre budúce domovy vo vyspelom, sebestačnom a ekologickom spoločenstve v súlade s prírodou.

Veľkolélsky ostrov je jednou z mála častí Žitného ostrova, ktorá si zachovala kúsok prírodných pokladov z dávnych čias. Jeho jedinečnosť spočíva v polohe, ktorá sa nachádza v srdci Európy, pri jednou z najväčších vodných nádrží strednej Európy. Priamo pri Veľkolélskom ostrove sa nachádza aj eko farma. Prichádzajúci návštevníci tu tak môžu nájsť pasúce sa byvoly, kozy, kone a iné domáce zvieratá.

V roku 1974 bola táto oblasť vyhlásená za chránenú. V jej bezprostrednej blízkosti, len 200 metrov, sa nachádza rezidenčná štvrť Lél Park. Nositelia myšlienky parku, hľadali vhodnú oblasť pre výstavbu, kde sa moderná architektúra dokáže skĺbiť s prírodou.

„Naším hlavným cieľom je vytvoriť pokojný, bezpečný a neskromný obytný komplex, ktorý sa nachádza len niekoľko minút od mesta. V Lél parku sa stretlo štýlové a moderné bývanie v prostredí, kde nepočuť mestský hluk, vzduch nie je znečistený továrňami, či priemyslom. Pozemky v Lél Parku sú ideálnym miestom pre ekologické rodinné domy,“ prezradil výkonný riaditeľ spoločnosti IMMO-MEM, nositeľ myšlienky Lél Parku, Miloš Kuchár.

Podľa plánov budú domy v Lél Parku obklopené bohatou zeleňou a udržiavanými parkami. Prírodné prostredie navyše umožňuje zabezpečenie sebestačného životného štýlu, pestovanie rôznych plodín, zeleniny, ovocia či chov domácej zvery.

„Lél Park je ideálnou voľbou pre každého, kto hľadá nové príležitosti, no príroda je pre nich dôležitá a predstavujú si svoju budúcnosť v kľudnom prostredí. Majitelia pozemkov budú mať samozrejme voľné ruky, takže pri výstavbe ich môže obmedzovať len ich vlastná predstavivosť. V ponuke je však aj možnosť požiadať o výstavbu rodinných domov. Každý centimeter takéhoto domu bude spätý s prídou a v modernom dizajne,“ dodal Miloš Kuchár.

Lél Park je tak otvorený všetkým, ktorí si predstavujú svoju budúcnosť v prirodzenom, no zároveň modernom prostredí, mimo mestského hluku, avšak nie izolovaní od civilizácie.

Obytné parcely je už možné zakúpiť prostredníctvom oficiálnej webovej stránky Lél Park. Ďalšie informácie nájdete na domovskej stránke Lél Parku.