Mix 2024. 04. 11.

Letná súťaž pre dobrú vec s trénerkou Viktóriou Ipóthovou

Trénerka Viktória Ipóthová sa svoju každoročnú letnú výzvu rozhodla obohatiť o dobrý skutok. Vyzbieraná suma z registračných poplatkov na SUMMER BODY CHALLENGE sa totiž použije na podporu malého Noelka, aby sa mu podarilo čo najrýchlejšie zotaviť po náročnom operačnom zákroku.

Súťaž SUMMER BODY CHALLENGE prebieha od 6. mája do 8. júla. Registračný poplatok je 12€. Do súťaže je možné zaregistrovať sa do 5. mája. „Vašou jedinou úlohou je zaregistrovať sa v správe na stránke – Viktória Ipóthová Osobný tréner, Výživový poradca alebo na čísle 0948148404 a poslať fotku v plavkách alebo v spodnej bielizni s nápisom MÁJ 6 v ruke, potom s nápisom JÚL 8 na konci súťaže. Vyzbieraná suma sa použije na podporu malého Noelka, aby sme mu pomohli čo najrýchlejšie sa zotaviť po náročnom operačnom zákroku,“ približuje trénerka Ipóthová na Facebookovom profile, kde súťaž vyhlásila.

Členovia poroty sú: Zakar Ágnes – tanečníčka, trénerka, Lakatos Rák Viktória – herečka a Medza Viktória – talentovaná fitness modelka a trénerka.

Organizátorka si pripravila pre súťažiach aj hodnotné ceny:

1.kategória “NAJVÄČŠIE SCHUDNUTIE”

  • 1.miesto: 70€, 50€ poukážka do Čardy pri Váhu, DVOJMESAČNÁ permanentka do Vivacity gym 3x osobný tréning s Ipóthovou
  • 2.miesto: 30€, 50€ poukážka do Pizza 33, 35€ poukážka na masáž v Massage Camino, 1x osobný tréning s Ipóthovou
  • 3.miesto: 10€, jedálniček na mieru

2.kategória: “NAJLEPŠIE VYFORMOVANIE POSTAVY”

  • 1.miesto: 70€, 50€ poukážka do Litovel Pub, DVOJMESAČNÁ permanentka do Vivacity gym, 3x osobný tréning so mnou
  • 2.miesto: 30€, 50€ poukážka do Pizza 33, 50€ poukážka do Cukrárne 1, 1x osobný tréning so mnou
  • 3.miesto: 10€, jedálniček na mieru

Sponzori: Papp Veronika, Eva Likérová, Marek Hluško, Hadina Norbert, Marianna Žižková Kajanová, Anton Žižka, Zuzana Langschadlova, Ladislav Langschadl, Szilárd Ipóth, Eva Ipóthová, Zuzana Kováčová, Demin Eszter