Kultúra 2011. 12. 17.

Máme vypredané!

V Komárne bude dnes večer každý hovoriť o súťaži krásy MISS LOOK!

Kto si doteraz nekúpil lístok, už zrejme ani nemôže. Všetky lístky sa predali na dnešný gala večer, ktorý sa koná v Jókaiho divadle o 19,00 hodine.

12 krásnych finalistiek, Wolf Kati, Király Viktor, Géza Benkő a účinkujúci Dramaťáku sľubujú skvelú zábavu s najmodernejšími vizuálnymi prvkami, projekciou, svetelnými efektmi, zázrakmi laserovej techniky. Show sa pripravovala pol roka, aby dnes večer ohromila komárňanské publikum.

Včera o polnoci sa skončilo hlasovanie internetovej Miss sympatie MISS LOOK 2011. Víťazkou sa stala Szabina Szabóová z Marcelovej s 2452 hlasmi.

12 dievčat bude bojovať o trón kráľovnej krásy pred nie hocijakou porotou! Členovia poroty budú: fotograf Marek Janíček, basketbalista MBK Rieker Komárno Louis ‘LJ’ Johnson, modelka a vizážitka Rita Csöbönyei, hlavný sponzor a konateľ PT Taxi Peter Óváry, spolumajiteľka módnej spoločnosti Michael móda a Hawaii móda Iveta Géčová. A napokon, predsedkyňou poroty bude Veronika Husárová – modelka a MISS Slovensko 2007.

Zajtra a pozajtra vás podrobne budeme informovať o tom, čo sa dialo za kulisami, kam sa obecenstvo nedostalo. Samozrejme prinesieme aj rozhovor s kráľovnou krásy a s jej dvornými dámami. Nezabudnite! Najlepšie miesto na dnešný večer je komárňanské Jókaiho divadlo o 19:00!

 

Vyjadrite svoj názor