Mesto 2022. 12. 09.

Milovníci kvalitného alkoholu i cigár si prídu na svoje v novootvorenom RUMICON Bottle & Cigar Shop

Za kvalitným alkoholom a cigarami už nebudete musieť cestovať ďaleko! Novootvorená predajňa kvalitného alkoholu a cigár prináša jedinečný koncept, ktorý by obstál aj vo svetových metropolách. RUMICON Bottle & Cigar Shop nie je len vzorkovou predajňou, kupujúci sa jednotlivými produktami môžu pokochať, ohmatať a dokonca aj ochutnať!

Kvalitné destiláty a cigary už dávno nie sú výsadou, ktorá je dostupná len pre určitú vrstvu ľudí. Na trhu sa nachádza množstvo značiek, ktoré ponúkajú svoje produkty v rôznych cenových reláciách, vďaka čomu si každý príde na svoje. Exkluzívne služby, ochotný personál, luxusné priestory a široký výber alkoholických nápojov a cigár stelesňuje novootvorený Rumicon Bottle & Cigar Shop.

V pestrej ponuke sa nachádzajú exkluzívne zberateľské kúsky rumov, whisky, vína ale aj bežne dostupné, avšak zároveň kvalitné značky. Bottle shop sa môže pochváliť aj spoluprácam, ktoré sú založené na dlhodobých osobných vzťahoch a nedá nespomenúť aj exkluzívne spolupráce po osobných návštevách zakladateľov u talianskych vinárov, ktorých vína na Slovensku nie sú dostupné. Keďže vidieť hneď neznamená vedieť, takv samotnom Rumicon Bottle & Cigar Shop-e je možné niektoré druhy alkoholu pred zakúpením aj ochutnať, čo je jednoznačne raritou v meste. Taktiež je unikátom automatická enotéka na rozlievanie vína na ochutnanie viacerých vín naraz. Produkty na predajni sú dokonalým darčekom ku sviatku alebo pod vianočný stromček, pričom príjemný personál sa postará o správny výber pre obdarovaného.

Súčasťou predajne kvalitných alkoholických nápojov Rumicon Bottle & Cigar Shop je aj RUMICON Exclusive club pre uzavretú spoločnosť, ktorý je jedinečný svojho druhu v celom okrese. Sídli v klenbových 200 ročných pivniciach a funguje na báze ročného členského, pričom návštevníkov prenesie do priestorov pánskych klubov klasického Anglicka. Dnes už muži nemusia čakať roky na prijatie do klubu tak ako to bolo v minulosti, hneď po uhradení ročného členského a jednohlasnom schválení sa môžu ponoriť do prebádania sveta rumov a cigár v pohodlí kožených chesterfield sedačiek v sprievode tepla z praskajúceho krbu alebo pri sledovaní televízie či počas rozhovoru v príjemnej spoločnosti. „Prvotná myšlienka pre vznik podniku takéhoto druhu prišla pred tromi rokmi, keďže ja a ďalší dvaja zakladatelia sme veľkými fanúšikmi kvalitných cigár a rumov a hľadali sme miesto, kde by sme mohli spoločne tráviť čas,“ hovorí jeden zo zakladateľov. Samotný klub tak skutočne pripomína útulný priestor, ktorý je vďaka špeciálnemu zabezpečeniu dostupný pre členov hocikedy počas dňa, každý deň v týždni.

Samotné priestory sú však dostupné aj pre verejnosť a to počas akcií ktoré sa konajú aj v pridruženej party miestnosti, ktorá pojme až 80 ľudí, akými sú napríklad privátne ochutnávky a prednášky na mesačnejpravidelnosti, ktoré je potrebné sledovať na FB stránke s názvom Rumicon Bottle & Cigar Shop. Najbližšie sa ochutnávka bude konať 15. decembra, pričom k degustácii bude dostupných až 6 druhov rumov a 5 vín, ktoré vás príjemne naladia na prichádzajúce sviatky. Chuťami vás prevedie profesionál na rumy a skúsený someliér z vinárstva Tajna, zaujímavosti sa dozviete aj z odbornej prezentácie. Vstupenky v limitovanom množstve 60 kusov sú dostupné v Bottle & Cigar shop.

Predajňa kvalitného alkoholu a cigár Rumicon Bottle & Cigar Shop sa nachádza na Palatínovej ulici 1038/41. Na návštevníkov sa fundovaný personál teší od pondelka do štvrtka od 8:00 – 20:00, v piatok a sobotu od 10:00 do 22:00. V blízkej budúcnosti bude tiež dostupný aj eshop, vďaka ktorému si záujemcovia budú môcť objednať luxusný tovar z pohodlia domova a s doručením až priamo pred dvere.