Kultúra 2011. 11. 14.

MISS LOOK 2011 – Dievčatá sú pripravené!

V sobotu doobeda a poobede v budove TREND, v ústredí Generation C Media, prebehol výber dievčat do súťaže krásy MISS LOOK 2011! Zo 65 prihlásených potvrdilo svoju účasť 54 dievčat.

Dievčatá sa po jednom predstavili porote, ktorá pozostávala z modelky a vizážistky Rity Csöbönyei, z ekonomického riaditeľa Generation C Media Ivana Horského, z kreatívneho riaditeľa Generation C Media Jozefa Múcsku a z generálneho sponzora MISS LOOK 2011 Petra Órváryho – konateľa PT Taxi.

Porota vybrala 12 najkrajších dievčat a jednu náhradníčku. Tím MB Move natáčal dievčatá po celý deň.

Na základe čoho sa dá merať krása, spýtali sme sa Rity Csöbönyei pred výberom. “Keď hovoríme o zovňajšku, tak prirodzenosť a vyžarovanie je najdôležitejším faktorom,” prezradila skúsená modelka, ktorá povedala, že denne absolvuje aj 12-15 castingov. “Môj zovňajšok je extrémnejší, nemám rada škatuľkovanie,” dodala kráska. Podľa nej, krásne dievčatá snívajú o tom, že raz sa dostanú do zahraničia a na živobytie môžu zarábať tým, že si budú obliekať pekné šaty, môžu vidieť krásne krajiny a dostanú všetko po čom túžia. Nie je to také ľahké, ako sa zdá, povedala na záver modelka, ktorá už toto všetko dosiahla a podľa jej názoru súťaže krásy sú dôležité preto, aby sa mohli objaviť nové tváre.

Prvou účastníčkou výberu bola Veronika Szűcs z Topoľníkov, ktorá vzápätí utekala do Bratislavy. Byť prvá je nevďačnou úlohou, tak sme sa opýtali ako sa cítila. “Perfektne,” odpovedala vysokoškoláčka a pokračovala: “Všetko prebehlo v poriadku, veľa pomáhali. Musela som vyplniť aj dotazník. Veľa dievčat sa prihlásilo, potom uvidíme čo bude. Prihlásila som sa, aby som získala sebavedomie,” prezradila pre portál Ahoj Komárno!

Dievčatá chodili aj z okolia Komárna, medzi inými už v LOOK magazine predstavené dvojčatá Téglásové z Chotína. Dievčatá prišli aj zo Šamorína, zo Sokoliec, či Nových Zámkov. Z najväčšej vzdialenosti prišla Flóra Mikola. Kvôli súťaže krásy prišla vlakom až z Debrecínu. “Na internete som čítala, že sa uskutoční MISS LOOK 2011. Povedala som si, že to skúsim. Pravda je, že som najprv v Komárome hľadala miesto konania, ale v poslednej chvíli mi napadlo, že sa to koná na druhej strane. Tak som sa dostavila na poslednú chvíľu,” vydýchlo si dievča, ktoré sa vo svete modelingu už pohybuje.

Dievčatá prichádzali jedna po druhej, v rukách držali poradové čísla. Zsuzsa Vidermenn, ktorá sa učí herectvu na Nitrianskom konzervatóriu, v sobotu ráno odchádzala z Marcelovej. Každého prekvapila aj pekná hasička. “Ešte na základnej škole som sa stala členkou hasičského krúžku. Neskôr som v tom pokračovala. Dnes som sama medzi 9 chlapcami.”


Kinga Baráth sa už stala vicemisskou súťaže krásy Univerzity Selyeho a v Budapešti získala titul Miss Tuning. “Chcela by som sa vyskúšať aj v súťaži krásy MISS LOOK. Porota bola sympatická, nálada vynikajúca. S dôverou očakávam výsledok,” povedalo dievča. 18 ročná Vivien Vrábel prekvapila porotu svojou výškou. “Pracujem pre viaceré agentúry. Mám rada keď sa so mnou zaoberajú, líčia ma, fotia. Podľa mňa je vzhľad veľmi dôležitý. Vo svojich 14-ich rokoch som začala s modelingom, pokračovala som v bratislavskej a budapeštianskej agentúre,” usmievala sa vysoká a krásna Vivien.

Medzi dievčatami bola aj taká, ktorá mala v sobotu narodeniny, bola taká, ktorá si doniesla svoje profesionálne portfólio, boli aj také, ktoré sa výberu na súťaž krásy zúčastnili poprvýkrát.

To, koho na gala večeri 17. decembra v sobotu večer o 19-ej hodine koho uvidia diváci v spoločnosti Kati Wolf, Viktor Király a Géza Benkő sa rozhodne v týchto dňoch.

Lístky na súťaž krásy MISS LOOK sú už v predaji!

Vyjadrite svoj názor