Kultúra 2011. 12. 18.

MISS LOOK vyhrala Barbara Pongrácz!

Číslo 8 prinieslo šťastie 17 ročnej študentke z Kostolnej Galy.

Barbara Pongrácz, žiačka 3. ročníka Obchodnej akadémie vo Veľkom Mederi, vyhrala 17.decembra v komárňanskom Jókaiho divadle súťaž krásy MISS LOOK 2011.

Vystúpili Kati Wolf, Viktor Király a Dramaťák. Programom nás  sprevádzal dvojjazyčne herec Géza Benkő. “Do komárňanského Jókaiho divadla som išla s tým, že súťaž vyhrám,” prezradila 1. kráľovná krásy mesačníka LOOK magazine hneď po skončení súťaže a pokračovala: “Treba myslieť pozitívne, a tak k tomu pristupovať, že práve ty budeš prvý. Iný trik nemám, ani talizman,” prezradila víťazka, ktorá sníva o práci modelky a o svete súťaží krásy.

Ako sme sa dozvedeli, aj jej najbližší držali palce vo vypredanom hľadisku. “Na jar som sa v súťaži Miss Éden dostala do medzinárodného finále,” hrdila sa.

Szabina Szabóová s číslom 4 popri titule Miss Sympathie získala aj titul 1. dvornej dámy. “Som veľmi šťastná a spokojná,” hovorila po súťaži. “V toto som dúfala počas celej súťaže. Narodila som sa v znamení strelca, koncom novembra som oslavovala narodeniny. Titul beriem ako oneskorený darček k narodeninám. S priateľmi to dnes večer oslávime,” usmievala sa Szabina.

Štartujúca s číslom 11 Cynthia Csölleová prezradila, že sa už zúčastnila viacerých súťaží krásy. “Teším sa, že som získala 3. miesto,” hovorila nadšene. “Bola som už aj 1. 2., aj 3., tiež som už dostala zvláštne ocenenie. Veľmi som spokojná s organizáciou súťaže. Veľa darčekov sme dostali od sponzorov. Bolo to super! Korunku si položím vedľa ostatných,” povedala na rozlúčku 19 ročná Cynthia Csölle v Lehníc, 2. vicemiss.

Trom najvyššie oceneným dievčatám samozrejme gratulujeme a ďakujeme za účasť a profesionálne vystupovanie. Snáď sa stretneme o rok 😉

Vyjadrite svoj názor