Mix 2019. 12. 10.

Mr & Mrs Jeans je domovom kvalitných džínsov už 15 rokov

Prečo by sme mali cestovať kvôli kvalitným džínsom do iného mesta, ak ich môžeme nájsť aj v Komárne? Presnejšie stačí zavítať do predajne Mr & Mrs Jeans na Palatínovej 5, kde popri svetových značkách a nových modeloch si môžete vybrať svoje obľúbené kúsky za dostupné ceny. Lákadlom je tiež pravidelné aktualizovanie skladov, pestrý tovar a profesionálne služby.

Predajňa oblečenia Mr & Mrs Jeans vznikla v roku 2005 na jedinečnej filozofii. Popri obchodoch, ktoré ponúkajú oblečenie za nízke ceny, avšak aj v nízkej kvalite, chceli priniesť obyvateľom Komárna kvalitné kúsky za cenovo dostupné ceny. Obchod od založenia v tejto filozofii nepovolil, vďaka čomu sa v poslednom desaťročí stal jedným z najobľúbenejších obchodov v centre mesta. K obľúbenosti prispieva tiež aj fakt, že obchod ponúka kúsky od ťažšie dostupných svetových značiek za dostupné ceny.

V predajni na Palatínovej ulici sú tak dostupné značky ako Mustang, H.I.S., Balance  a kvalitné Guess kúsky, okrem toho je možné si vybrať aj z kúskov od značky Sugarbird. Nedávno sa tiež rozšírila ponuka Mr & Mrs Jeans v podobe oblečenia od svetovej značky Tommy Hilfiger. V zimnom období sa tiež rozšírila ponuka kabátov, a to až o 22 druhov v každej veľkosti.

Popri svetroch, pulóvroch, nohaviciach a džínsoch sú v obchode dostupné aj rôzne doplnky. V rovnako vysokej kvalite sú pre návštevníkov prichystané aj rôzne čiapky, šály, rukavice, kabelky a tašky pre pánov i dámy.

Pre podrobnejšiu ponuku a ďalšie informácie navštívte predajňu Mr & Mrs Jeans na Palatínovej ulici 5 alebo sa informujte na Facebookovej stránke obchodu.