Mesto 2014. 10. 09.

Na počasí nezáleží, záleží len na spoločnosti

Napriek tomu, že dlhé letné dni vystrieda chladnejšia a upršaná jeseň, naďalej Vás srdečne očakávame v príjemnom prostredí kaviarne Green Coffee.

greencoffee-web-5

Môžete si u nás dohodnúť obchodné stretnutie pri šálke dobrej kávy, alebo si vychutnať s priateľmi niektorý zo skvelých sypaných čajov.  Na tele i na duši Vás zahreje horúca čokoláda, ale ak uprednostňujete niečo zdravšie, určite si vyberiete z množstva ovocných a zeleninových štiav – fresh juice. 
_MG_7956-web
Stále máte hlavu plnú zážitkov z letnej dovolenky? Lahodný zmrzlinový pohár, či ovocno-zmrzlinový shake od nás Vám ju isto opäť pripomenie! (foto: MJP studio)

Stále máte hlavu plnú zážitkov z letnej dovolenky? Lahodný zmrzlinový pohár, či ovocno-zmrzlinový shake od nás Vám ju isto opäť pripomenie!

Myslíme si, že kultúru a náladu kaviarne treba našim deťom postupne odovzdávať. Nefajčiarske prostredie a milý detský kútik našej kaviarne Vám k tomu isto dopomôžu. A samozrejme, nezabudli sme ani na špeciálnu ponuku pre našich najmenších! Môžu si vybrať z viacerých veselých ovocných kokteilov a mliečnych nápojov.
Dali by ste si rannú kávu, ale neviete kde? Kaviareň Green Coffee je pre Vás otvorená v pracovných dňoch už od 7.30 hod. a cez víkend od 9.00hod. A keďže sa riadime heslom – náš zákazník, náš pán! – prispôsobili sme otváracie hodiny k Vašej spokojnosti. Odteraz s nami môžete počítať do 19-tej hodiny cez týždeň, v sobotu do 18.30 hod. a v nedeľu do 12-tej hodiny.
Vychutnajte si niektorý zo skvelých sypaných čajov.
Vychutnajte si niektorý zo skvelých sypaných čajov. (foto: MJP studio)
Ste aktívny účastník cestnej dopravy a máte obavy,že u nás bude problém s parkovaním? Po celý deň môžete BEZPLATNE využiť podzemné parkovisko budovy Šeko center a o Vášho štvorkolesového miláčika tak bude postarané!
Jeseň predznamenáva aj čoskoro sa blížiaci koniec roka, kedy je čas rôznych firemných akcií, či koncoročných večierkov. Ste to práve vy, kto je poverený výberom vhodných priestorov na túto príležitosť? Neváhajte nás kontaktovať a my Vám pomôžeme zabezpečiť pre Vás a Vašich kolegov príjemné posedenie podľa Vašich predstáv!

Tešíme sa na Vašu priazeň!

 Kolektív Green Coffee

                   …čas na Vašu šálku kávy!