Mesto 2021. 11. 15.

Na prenájom: Lukratívny podnikateľský priestor v srdci Komárna

Kancelárska budova TREND so skvelou polohou v srdci mesta Komárno ponúka na prenájom lukratívny podnikateľský priestor pre všetkých, ktorí chcú posunúť svoje podnikanie na novú úroveň v modernom a harmonickom prostredí. Priestor je vhodný na obchodné účely ale aj pre finančné inštitúcie.

Podnikateľský priestor s rozmermi 144 metrov štvorcových sa nachádza na prízemí a disponuje priamym vchodom z chodníka. Pozostáva z viacerých miestností, ktoré môžu plniť aj funkciu prezliekarne a kancelárie. Každá časť priestoru je klimatizovaná, takže sa ani v letných horúčavách nemusíte obávať, že neznesiteľné teplo spomalí prácu vašich kolegov alebo zamestnancov. Bezpečnosť vášho obchodného priestoru zabezpečí vnútorný a vonkajší kamerový systém.

Kancelárska budova TREND má tiež výhodu v podobe spoločnej kuchyne s kávovarom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Útulná vyhliadková terasa je tiež ideálnym miestom pre obchodné rokovania, menší oddych medzi dvoma úlohami alebo dokonca na obed.

Za čistotu kancelárií, spoločných priestorov a sociálnych zariadení je zodpovedný vlastný upratovací tím budovy a komplexné služby sú dotiahnuté do dokonalosti v podobe bezplatných miest na parkovanie na stráženom a uzamykateľnom parkovisku budovy TREND.

Napriek nadpriemerným službám však nájomné pozostáva z ľudových cien a režijné náklady sú určované na základe skutočnej spotreby.

Viac informácií získate na telefónnom čísle +421908313600 alebo prostredníctvom emailu  kollar.1954@gmail.com.