Región 2011. 10. 15.

Našli mŕtvu dôchodkyňu Valériu († 71), je obeťou lúpežníka?

V piatok pred obedom našli mŕtvu dôchodkyňu Valériu († 71). V dome boli porozhadzované veci. Nie je vylúčené, že ide o lúpežnú vraždu.

Nehybnú dôchodkyňu, ktorá v Pribete v dome na Hlavnej ulici žila sama, našla v jej dome sestra v piatok okolo 10. hodiny. Zavolala lekára a zakrátko boli na mieste aj policajti. Už bola nariadená súdna pitva.

V izbe, kde našli mŕtvu dôchodkyňu, boli podľa informácií ľudí z obce porozhadzované veci. Podľa neoficiálnej informácie bývalá predavačka, dôchodkyňa Valéria G. († 71) mohla prísť o život pri lúpežnom prepadnutí.

“Polícia je na mieste a vykonávajú sa prvé procesné úkony,” povedala nitrianska krajská policajná hovorkyňa Božena Bruchterová. “Je to veľmi smutná udalosť. V našej obci sa niečo podobné ešte nestalo,” povedal pre porát Čas.sk starosta Pribety Jozef Koša.

Pred domom mŕtvej dôchodkyne sú už aj najbližší Valérie G. “Sme šokovaní. Zatiaľ nám polícia nič bližšie nepovedala. Vieme len to, že v dome boli porozhadzované veci a že je mŕtva,” povedala pre Čas.sk nevesta Valérie G.

TEXT: Čas.sk
FOTO: Ilustračné

Vyjadrite svoj názor