Blog 2010. 10. 10.

Nevkus vládne svetu!

Rozhodla som sa, že dnes si skupinovo zvýšime sebavedomie. Tu ponúkam zopár celebrít, ktoré sa vedia dogabať tak, že viac to ani nejde. Voila.

Britney, Britney, riť mi vytri… Odkedy Britney prepustili z blázinca, odkukala zopár kúskov od spolubývajúcich. Na nákupy sa vybrala v negližé s mastným fľakom na prsiach a ešte mastnejšími vlasmi.

Ďalším extrémom je Amy Winehouse, ktorá ešte stále vyzerá, ako upratovačka. Hej, Amy! Pronto je podumývadlom hneď vedľa toho vedra!

Medzi moje nové objavy patrí Beth Ditto, lesbická speváčka skupiny Gossip. Pri pohľade na ňu mi nenapadla žiadna konštruktívna kritika. Rozum sa mi zastavil a odmietol ďalej pracovať. Vedeli ste o tom, že v jej lesbickom vzťahu, hrá ona ženu a jej priateľka muža?

Bol by v tom čert, keby som nočnú moru vynechala z mojich top funs. Norika rozbehla vlastnú módnu kolekciu Nora fashion napriek tomu, že od fashionu má ďaleko, ako Paris Hilton od inteligencie. Povedzme si na rovinu, keby existovala škola nevkusu, Norika by dostávala stopro štipendium.

Koniec.

Linda Kinczerová

Súvisiace články


Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /www/a/h/u80876/public_html/wp-content/themes/cys/single-post.php on line 154

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /www/a/h/u80876/public_html/wp-content/themes/cys/single-post.php on line 163

Notice: Trying to get property 'term_id' of non-object in /www/a/h/u80876/public_html/wp-content/themes/cys/single-post.php on line 244