Mesto Dél-komárom 2024. 01. 18.

Noc klzísk v maďarskom Komárome sa bude konať už túto sobotu!

Ako vždy od roku 2016, aj tento rok v januári organizuje Maďarský zväz ľadového hokeja Bayer Construct Ice Rink Night. Ich centrálnym miestom bude opäť Városliget Műjégpálya a do podujatia sa 20. januára zapojilo viac ako tridsať klzísk, medzi nimi aj maďarský Komárom!

Noc ľadových plôch sa už po ôsmykrát organizuje v celoštátnom meradle , o ktorej popularite jasne svedčí aj to, že podujatie bolo zvolené za voľnočasové športové podujatie roka 2023.

Na korčuliach sa v tomto čase tiahnu desaťtisíce ľudí po celom Maďarsku a nebude tomu inak ani tento rok: v sobotu 20. januára sa môžete korčuľovať, zabávať, relaxovať, žúrovať na takmer štyridsiatich klziskách.

Imre Neuvirth, konateľ spoločnosti Városgazda Kft., ktorá prevádzkuje klzisko Južný Komárom, uviedol, že tých, ktorí sa chcú korčuľovať, v sobotu privíta hudba a bufet a hostia môžu využiť klzisko do 23:00 !

Umelé klzisko Városliget bude určite aj tento rok najobľúbenejším miestom, na ktorom sa dá korčuľovať od 16:00 do 20:00, pričom od 21:30 do 1:30 môžete ísť na klzisko so zľavneným lístkom. O dobrú atmosféru v rámci ľadovej diskotéky sapostarajú DJ-i.

Okrem Dél-Komáromu sa do projektu zapojili aj viaceré mestá: ako sú Debrecín, Ajka, Zalaegerszeg, Kaposvár, Békešská Čaba.

Zoznam lokalít je dostupný na stránke jegpalyakejszakaja.hu , oplatí sa tiež skontrolovať presné otváracie hodiny na stránke konkrétnych lokalít.