Mix 2023. 09. 05.

Novinka na Palatínovej ulici – objavte kúsok orientu v Seray bare!

Vypustite paru v najnovšom prémiovom shisha bare v Komárne, ktorý ponúka kvalitné vodné fajky. Všetci, ktorí chcú okúsiť nočný život v Seray bare, sa môžu tešiť na profesionálne vyškolený personál, prémiové degustačné programy a nočné akcie v srdci mesta.

Peter Papáček, prevádzkovateľ ayurvédskeho masážneho salónu, má vášeň pre východnú kultúru. Okrem tých, čo chcú načerpať energiu počas procedúr sa rozhodol venovať pozornosť aj mladým ľudom, ktorí obľubujú pestrý nočný život v centre mesta. Na nové miesto tak presťahoval svoj známy shisha bar, ktorý pod novým menom Seray ponúka zákazníkom rovnako kvalitný tabak na Palatínovej ulici, vedľa starého známeho Jäger-u.

Pohoda priamo z orientu

Vplyv Turecka, Tuniska a Egyptu je badateľný hneď pri príchode do interiéru. Orientom inšpirovaný nábytok sa nachádza v každej z miestností, bar sa nachádza v bývalej predajni so svadobným oblečením. O doplnenie atmosféry sa onedlho postará grafity, ktoré obohatí steny. Farebné scenérie, perzské koberce a mäkučké vankúše sa postarajú o letenku na ďaleký východ.

Oddych v súkromí alebo v spoločnosti priateľov? Voľba je len na vás! O dobrú náladu sa postarajú nie len vodné fajky s kvalitným tabakom, ale aj miešané nápoje ako napríklad Mai Tai, Old Fashioned, Negroni alebo dokonca aj kvalitné čapované pivo. Svoje chuťové poháriky môžeš potešiť už hneď ráno, od 10:00 si tu môžeš dať hamburger, hot-dog alebo panini. A keďže v bare vedia, že svet je krajší ak v ňom figuruje aj káva, tak fundovaný personál v Seray sa postará aj o prípravu tohto nápoja. Ich školenie a správne vystupovanie je v Seray jednou z priorít, takže si môžete užívať bezstarostnú pohodu.

Športové podujatia a conga párty

Seray bar sa oplatí navštíviť nielen počas dňa, ale aj za oddychom vo večerných hodinách. Okrem iného plánuje bývalý legendárny exJager posilniť nočný život v centre mesta. Prvá nostalgická akcia sa konala v sobotu 19. augusta s Dj Csinti a M. Junior. A tu sa program nekončí! Zábava pokračuje týždeň čo týždeň, tešiť sa môžete na show brušných tancov s conga hudbou. Rezidentným DJ-om cez víkendy bude Gyuri Kovács, teda DJ Kovács.

Seray môže byť od septembra obľúbencom vysokoškolákov

Vodné fajky sú dostupné už od 12€, vďaka vernostnej karte je každá 5. alebo 10. shisha zadarmo. Študenti, hoďte za hlavu stres po škole a oddýchnite si v orientálnych priestoroch v sprievode spoločenských hier na budovanie vzťahov ako Uno, Double alebo aj šach!

Okrem toho sa myslelo aj na športových fanúšikov. Pri veľkoplošnej televízii čaká záujemcov športový prenos. Sledujte športové udalosti so svojimi priateľmi na relaxačnom a oddychovom mieste!

Vítaní sú aj starší ľudia

Hoci staršia veková skupina má proti vodnej fajke predsudky, teraz je čas tieto steny zbúrať! Je mýtus, že vodná fajka je návyková, zlá vec. Základná myšlienka vodnej fajky nemá nič spoločné ani s drogami, ani s cigaretami. Nič to nedokazuje lepšie ako skutočnosť, že v sortimente je dokonca aj verzia bez nikotínu. Oblak pary s božskou príchuťou môže poskytnúť relax každému, kto si chce užívať vodnú fajku bez rizika!

Skrytý hlboko v suteréne

V hornej časti Seray, si môžete vychutnať delikatesy na čerstvom vzduchu, pričom pivnicu je možné prenajať aj na súkromné ​​akcie. Narodeniny, oslavy, rozlúčky so slobodou, či len stretnutie s priateľmi v súkromí tu môžu byť skutočnosťou! Zábavu tiež zabezpečí stolný futbal, šípky či stolný hokej. Prenajmite si priestor a majte celý kút na jeden večer iba pre seba!

Prečo sa rozhodnúť pre shishu, prečo stojí Seray za návštevu?

Vo frekventovanejších mestách majú shisha bary svoju kultúru. Aj Komárno je takmer po celý rok plné turistov a špeciality si zaslúži aj miestne publikum. Či už sme na dovolenke v Turecku alebo v krajinách severnej Afriky, autentické vybavenie a doplnky, ktoré nájdete v hoteli, vás vždy lákajú späť. Toto všetko prináša tím Seray – útek na východ, na dosah ruky!