Mesto 2022. 08. 18.

Novinka v Komárne a okolí: Tento e-shop s potravinami Vám privesenie nákup až domov!

Online predaj sa neustále má kam vyvíjať a o tom svedčí aj absolútna novinka v okrese Komárno. Od augusta totiž svetlo-sveta uzrel najnovší e-shop s potravinami, ktorý ponúka rozvoz potravín v celom okrese. Nakúpte si exkluzívne potraviny z pohodlia domova s expresným doručením. Objavte online potraviny Gold-shop so sídlom v Komárne, vďaka ktorému bude nakupovanie hračka!

Aj napriek tomu, že nakupovanie prostredníctvom e-shopov vrátane donášky potravín je v Európe a niektorých slovenských veľkomestách rozšírené, pre obyvateľov Komárna takáto služba doteraz nebola dostupná. Niekoľko odvážnych podnikateľov sa, však, toto rozhodlo zmeniť a pôžitok z online nákupu potravín priniesli do celého okresu.

„Už niekoľko rokov sme uvažovali nad spustením e-shopu s potravinami. Vždy som hľadal spôsoby ako nájsť cestu k novinkám. Prišiel som na to, že aj napriek tomu, koľko kuriérskych spoločností existuje, len málokto sa zaoberá rozvozom potravín. Pozisťoval som, že ako funguje online predaj potravín v iných mestách, naštudoval som si všetko potrebné v tejto oblasti a tak vznikol Gold-shop,“ rozpráva jeden z iniciátorov projektu, Gábor Mészáros.

Gold-shop ponúka pohodlný spôsob nákupu pre každého, či už ide o rodičov, ktorí popri si práci a rodičovských povinnostiach nevedia vyhradiť dlhé hodiny v obchodoch, alebo o starších ľudí, pre ktorých je namáhavé ako nakupovanie, tak aj cesta do potravín. Nákup online potravín tak predstavuje pohodlie a zároveň aj šetrenie peňaženky.

„Chceli sme ponúknuť praktické riešenie pre všetkých ľudí, ktorým sa nakupovanie nezmestí do denného harmonogramu alebo si na nákup potravín vedia vyhradiť len málo času. Uvedomelé nakupovanie je tiež jednou z výhod, veď ruku na srdce, koľkokrát sa nám podarilo vyjsť z obchodu len presne s tým počtom potravín, ktoré sme mali na zozname? Na 90% sa nám to nepodarilo. V prípade online nákupu teda človek ušetrí nie len peniaze, ale aj čas a cestovné náklady. Pri objednávke nad 60€ je u nás doprava zdarma a v meste Komárno je doprava bezplatná neustále. Vďaka tejto skutočnosti máte istotu, že vám nákup doručíme doslova až ku dverám. Okrem toho je tu možnosť aj osobného odberu tovaru priamo z nášho skladu na adrese Ányosa Jedlíka 5795,“ rozpráva Milan Lehocký o najväčších prednostiach Gold-shopu.

Rozvoz potravín zakúpených online na e-shope Gold-shop zabezpečuje firma vďaka vlastnému zamestnancovi – kuriérovi. Samozrejmosťou je aj vlastné auto na rozvoz, ktoré je vybavené chladiacou časťou a mrazničkou, vďaka čomu zákazníci dostanú vždy svoje objednané potraviny v dokonalej kvalite a včas. Čerstvosť a kvalita sú našimi najvýznamnejšími piliermi. Sme si vedomí toho, že keď raz zákazník dostane zlý produkt, už si viac z daného obchodu nebude objednávať. Sme si istí kvalitou našich služieb, preto na rozdiel od klasických predajní ponúkame aj záruku na nami dodávané produkty. V Komárne vieme objednávky zadané na e-shope doručiť do 2-3 hodín, pričom objednávky zadané do desiatej hodiny večer doručujeme do okolitých obcí na druhý deň. Okrem toho si zákazník môže pri zadávaní objednávky zvoliť aj deň, kedy si želá, aby sme mu dodali objednané produkty. Momentálne rozvážame len v Komárne a okrese Komárno, no v budúcnosti by sme radi rozšírili naše služby aj o okresy Nové Zámky, Galanta, Dunajská Streda a Šaľa,“ dodáva Bálint Mészáros.

V ponuke internetového obchodu Gold-shop nájdete veľké množstvo najžiadanejšieho a najobľúbenejšieho tovaru, či už ide o mliečne výrobky, mäso, pečivo, drogériu alebo alkoholické a nealkoholické nápoje. Sortiment ovocia a zeleniny pochádza prevažne od lokálnych pestovateľov a okrem pravidelných zliav sa v budúcnosti výber rozšíri o nové produkty a exkluzívny tovar, vrátane prémiových mäsiek na pečenie.

Od spustenia e-shopu oslovilo prevádzkovateľov internetového obchodu Gold-shop viacero spoločností s cieľom poskytnúť svojim zamestnancom určité benefity. „Oslovila nás aj firma, ktorá chcela od nás nakupovať kávu vo väčšom množstve, no oslovili nás aj reštaurácie, aby sme im uľahčili nákup surovín, ktoré potrebujú. Z našej strany sme otvorení akejkoľvek spolupráci, takže okrem firiem a reštaurácií sa na nás môžu obrátiť aj školy, jedálne, hotely či penzióny,“ uzavrel Gábor Mészáros.

Ak si aj vy chcete zjednodušiť každodenný nákup potravín a ušetriť čas a peniaze, tak navštívte e-shop gold-shop.sk. Môžete sa tešiť na kvalitné potraviny, rýchly servis a donášku priamo ku dverám!