Mix 2018. 06. 13.

Novootvorená komárňanská kancelária PrimStock hľadá spolupracovníkov

Medzinárodná spoločnosť Primstock v súčasnosti otvára ďalšiu pobočku v meste Komárno určenú pre slovenský a maďarský trh. Táto spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním obchodov na kapitálových trhoch prostredníctvom svojich partnerov ponúka akvizičnú prácu zameranú na podnikateľskú sféru. Spoločnosť Primstock sa radí medzi prestížne spoločnosti zaoberajúce sa vytváraním trhových analýz, spracovávaním ekonomických dát plus aktívny mentoring kapitálových trhov.

Spoločnosť hľadá dravých  obchodníkov, ktorí majú jasnú predstavu o svojej motivácii. Tou by mal byť excelentný finančný príjem v stabilnej firme. Spoločnosť prináša nadštandardné možnosti ohodnotenia, ktoré razantne presahuje bežný priemer. Sprostredkovanie burzových či OTC trhov patrí vo svetovom meradle k najlepšie platenej profesii. Tí ktorí si chcú budovať kariéru s reálnymi možnosťami, sa po roku intenzívnej práce pre spoločnosť môžu príjmovo pohybovať v sumách bežne presahujúcich štyri, päť tisíc euro, sú naši ľudia.

Každý nový zamestnanec, obchodník, prechádza v prvých mesiacoch intenzívnymi školeniami, tréningom, stážami a to všetko pod vedením skúsených matadorov, mentorov kapitálových trhov. Či už skúsení obchodník s x-ročnou praxou, či čerstvý absolventi majú v našej spoločnosti Primstock otvorené dvere a môžu sa zúčastňovať náborových stretnutí.

Spoločnosť hľadá nových kolegov primárne na hlavný pracovný pomer, ale aj SZČO či brigádnikov. Základné platové ohodnotenie, ktoré spoločnosť svojim zamestnancom ponúka sa skladajú z pevnej zložky odmeňovania, mesačných, štvrťročných a osobných bonusov. V spoločnosti Primstock nájdete prvotriedne vedenie, ohodnotenie, zázemie, ale aj očakávania maximálneho pracovného nasadenia.

V prípade, že máte záujem sa stať členmi nášho úspešného tímu, stať sa finančne nezávislým, zabezpečiť si možnosť do roka získať svoj vlastný tím kolegov, do troch rokov zaistenie Vašej súkromnej pobočky spoločnosti a do piatich rokov si plne finančne zabezpečiť budúcnosť, choďte na stránky www.primstock.sk, či napíšte a pošlite životopis na adresu „nabor@primstock.sk“. Naši skúsení mentori Vás budú kontaktovať a radi si s Vami dohodnú osobné stretnutie.