Mesto 2016. 12. 19.

O projekte SOHO PARK

Predstavujeme Vám jedinečný projekt, ktorého cieľom bolo vytvoriť novú obytnú štvrť, ktorá ponúkne štýlové a moderné bývanie vyššieho štandardu, s množstvom zelene, detských ihrísk a s bezproblémovým parkovaním, aká v Komárne nemá obdobu. Štvrť, ktorá svojim obyvateľom poskytne bezpečnosť svojou uzavretosťou a kontrolovaným vstupom. Štvrť, kde budú rodinné domy s rozľahlými pozemkami, bytové domy s nadštandardnými bytmi a občianska vybavenosť so službami pre každodenný život v primeranej vzdialenosti.

Projekt SOHO PARK prináša nový pohľad na moderné bývanie v Komárne.

Developerská spoločnosť Best Life Invest s.r.o. spustí prvú fázu projektu predajom stavebných pozemkov s rozlohou od 990m2 do 1500m2, s kompletne vybudovanými inžinierskymi sieťami (voda, kanalizácia, elektrina, plyn) v cene od 39,-Eur +DPH.

V druhej fáze rezidenčného projektu budú v ponuke 1-4 izbové byty vysokého štandardu s použitím najmodernejších technológií pre zabezpečenie najnižšej energetickej náročnosti (vysokoúčinný tepelný izolant, izolačné trojsklo, podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlá, solárne a fotovoltalické panely atď.).

Bližšie informácie môžete získať na e-mailovej adrese info@sohopark.sk

01_celkovy_zmenseny

06_zhora-detail 07_zhora 08_zhora 09_zhora obal_alternativna obal02_zhora 03_ulicny 04_ulicny 05_ulicny