Mix 2019. 01. 17.

Obchod Norbi Update LOW CARB otvára v Komárne svoje brány

Od 18. januára budete môcť vstúpiť do priestorov nového obchodu, ktorý otvorí známy tréner a podnikateľ Norbert Schobert.  Privíta každého, kto má záujem o zdravý Update životný štýl. Oficiálne otvorenie obchodu, ktorý vám pomôže pri chudnutí, sa uskutoční už tento piatok o 10:00 na Petőfiho ulici 5434/13. 

Známa značka Update sa zrodila a získala si popularitu na začiatku roku 2000. Stojí za ňou známy maďarský tréner a inštruktor aerobiku Norbert Schobert. V priebehu rokov jeho popularita neustále stúpala a dnes ponúka Norbi Update svojim fanúšikom nielen zdravú stravu, ale aj komplexný životný štýl. Stredobodom tohto životného štýlu sú ľudia, ktorí chcú schudnúť, ľudia pre ktorých je zdravý životný štýl dôležitý, ale tiež pomáha tým, ktorí trpiaci cukrovkou.

„Update je overená metóda chudnutia, čoho dôkazom sú desaťtisíce ľudí, ktorí tento životný štýl preniesli do svojho bežného života. No a my by sme ho chceli priblížiť aj ľuďom žijúcim v Komárne. Na jednej strane preto, aby sme ich oboznámili so zdravým životným štýlom a na druhej strane preto, aby nemuseli za našimi produktami ďaleko cestovať. Oficiálny názov nášho obchodu je Norbi Update LOW CARB, kde anglické low carb pomenúva jedlá obsahujúce menšie množstvo sacharidov. Dôležité je ale poznamenať, že ak niečo obsahuje menej cukru, ešte stále môže dobre chutiť,“ poznamenal prevádzkovateľ komárňanského obchodu Update, Mário Takács.

Predajňa, ktorú otvoria v piatok 18.januára, očakáva svojich zákazníkov so širokou škálou jedál, keďže tu od každodenných ingrediencií až po sladkosti nájdete úplne všetko.

„V našom obchode budete môcť nájsť každodenné ingrediencie so zníženým obsahom sacharidov, teda cukru. V ponuke ale máme aj bezlepkové ingrediencie, napríklad múku. Okrem tohto budú u nás zákazníci môcť nájsť aj hotové výrobky. Na našich regáloch máme pečivo, cestoviny, mliečne výrobky či mliečne nápoje, ktoré bez výnimky zodpovedajú životnému štýlu Update. Samozrejme, mysleli sme aj na milovníkov sladkého, čo znamená, že sa v našom obchode môžete stretnúť aj so sladkosťami, čokoládou, dezertmi a tiež so sladkým pečivom,“ prezradil majiteľ komárňanského obchodu Update.

Medzi ďalšie plusy nových priestorov patrí bistro nachádzajúce sa vedľa obchodu, kde si hostia môžu vychutnať svoju kávu alebo raňajky v príjemnom prostredí.

Oficiálne otvorenie obchodu Norbi Update LOW CARB sa bude konať 18.januára od 10-tej hodiny na ulici Petőfiho 5434/13. Podvečer o piatej hodine sa na otvorenie dostaví aj populárny manželský pár Norbi Schobert a Rubint Réka.

Všetci sú srdečne vítaní!