Mix 2023. 02. 20.

Thajská masáž alebo objavte kúsok Ázie v susednom Komárome!

Upokojujúca modrá farba, hýčkajúca relaxačná hudba a liečivé vône. Objavte znovuzrodenie na ostrove pokoja v maďarskom LOTUS Thai Massage salóne v Komárome.

Hľadáte dokonalý relax nie len pre telo, ale aj pre myseľ? Nájsť ho môžete v Ázii a ani nemusíte cestovať ďaleko! Postačí prejsť do susedného Komáromu a zavítať na thajskú masáž do špičkovo vybaveného masážneho salónu, kde sa masérky priamo z Ázie postarajú o jemnú, avšak intenzívnu a účinnú masážnu procedúru. To všetko v autentických priestoroch a za pomoci špeciálnych masážnych postelí, kresiel a kokosového matracu priamo z Thajska!

Masérky priamo z Ázie postarajú o jemnú, avšak intenzívnu a účinnú masážnu procedúru.

Ako prebieha procedúra?

To, že cieľom masáží je uvoľnenie unaveného a preťaženého svalstva nie je žiadnou novinkou. Avšak thajská masáž sa vyznačuje tým, že sa zameriava aj na problematické partie. Účinok thajskej olejovej masáže prenikne do každej jednej bunky v tele, prináša pocit uvoľnenia, ktorý sa nezaobíde bez úsmevu na tvári a plesajúcej duše, ktorá sa práve znovu zrodila. Masáž nôh, chodidiel a chrbta vyvolá v tele hrejivý pocit ako po objatí od milovanej osoby.

Horné končatiny dostanú po každodennej práci za počítačom vytúženú olejovú masáž a aj keby sa vám už chcelo od toľkej spokojnosti spať, ešte na rad príde dôkladná masáž hlavy, dokonca aj masáž ramien a kru nadobudne nový rozmer!

V rámci návratu do reality nastanú posledné kroky thajskej masáže: strečing v sedavej pozícii. Posledné chvíle dvojhodinovej masáže si môžete spríjemniť ešte vychutnaním si teplého čaju, alebo rovno aj rezervovaním si termínu pre najbližšiu návštevu vášho „susedného“ Thajska.

Čo môžete očakávať od procedúry a čoho sa nemusíte obávať?

  • Kombinujte! Vyskladajte si procedúru na mieru, kombinujte rôzne časti tela, v pomere podľa ľubovôle. Voľba je len na vás 😊
  • Neexistujú žiadne jazykové bariéry. Všetkých osem thajských masérov porozumie tomu, ak vám niečo nebude príjemné alebo budete pociťovať bolesť. Vďaka komunikačnej kartičke je možné dohodnúť všetky inštrukcie pre dokonalý pôžitok z masáže.
  • Nepríjemná nahota? Pod rúškom ľanového oblečenia alebo uteráku sa môžete uvoľniť až na 100%.

Veľa muziky za málo času ponúka obľúbená 15-minútová „manager“ procedúra pre ľudí so sedavou prácou. Za vyskúšanie jednoznačne stojí aj 2-hodinová celotelová masáž.

Všetko má svoj dôvod a certifikovaný thajský masér presne vie prečo masíruje konkrétnu časť tela tak a robí strečing onak. Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a doprajte unaveným svalom regeneráciu.

Po niekoľkých minútach sa bolesť môže aj rozplynúť!

  • Certifikovaný masér dokonca môže objaviť aj problematické partie, o ktorých ste ani nevedeli!
  • Nastavte si vlastnú intenzitu procedúry. Nejde síce o tradičnú masáž, ale vôbec sa nemusíte obávať „ujmy na zdraví.“
  • Vonné oleje, vonné oleje všade. V portfóliu sa nachádza veľké množstvo olejov (aloe vera, mentol, kokos, sensitive..), v prípade alergií je dostupný aj detský olej! Proste sa rozhodnite pre to pravé orechové a užívajte si vonný relax.

Pre koho a ako často je vhodná thajská masáž?

Salón Lotus Thai Massage môžete navštíviť presne tak často, ako si to telo vypýta. Thajská masáž sa len v zriedkavých prípadoch považuje za kontraindikáciu, nakoľko veľakrát môže dopomôcť aj pri lekárskom ošetrení. Napríklad aj niekomu s kardiostimulátorom môže priniesť úľavu jemná masáž chodidiel. Necitlivé lakte? Stačí stlačenie správneho bodu a môžete mať opäť plne funkčné končatiny. Je ťažké sa zohnúť, alebo je polovica vašej strany znecitlivená v dôsledku trhania zuba? Niekoľko sedení v salóne môže priniesť vytúženú slobodu. Športujete a chceli by ste si trochu uvoľniť svaly? Procedúry sú vhodné v rámci rodinného programu, babskej jazdy alebo aj rande.

deti od šiestich rokov môžu absolvovať procedúru u kvalifikovaného odborníka.

Prečítajte si podrobné informácie o procedúrach na trojjazyčnej webovej stránke lotuskomarom.hu, kde získate všetky informácie stručne a jasne.

  • Kontakt: +36300880744
  • Adresa: 2900 Komárom, Športová ulica 23.
  • Otváracie hodiny: každý deň v týždni od 10:00 do 21:00 hod.

Už ste sa naladili na pobyt v raji? Tak vám neostáva nič iné, ako si dohodnúť stretnutie vopred a kúsok thajskej atmosféry si budete môcť užívať už zajtra!