Mix 2021. 09. 21.

Okná, dvere a tienenie na jednom mieste? U Indoortech s.r.o. nájdete kvalitu na medzinárodnej úrovni!

Či už ste milovníkom modernej technológie v podobe inteligentnej domácnosti alebo zástancom klasického vidieckeho domčeka s drevenými okenicami, tak v Indoortech jednoznačne nájdete to svoje! Spoločnosť sa totiž zaoberá distribúciou a montážou dverových a okenných systémov na medzinárodnej úrovni.

Výber správnych okenných a dverových systémov je kľúčovým faktorom pri stavbe domov alebo kancelárskych priestorov. Okná a dvere sú často prvým kontaktným miestom s novými zákazníkmi alebo hosťami. Svoje o tom vedia aj v spoločnosti Indoortech, kde okrem kvalitných systémov nájdete aj špičkové služby za výhodné ceny. Firma už niekoľko rokov preukazuje svoju odbornosť ako na Slovenskom tak i Maďarskom trhu, čoho výsledkom je nespočetné množstvo okenných a dverových systémov a spokojných zákazníkov.

Všetky systémy na jednom mieste

Svet dverí a okien nepozná hraníc. Svoje o tom vie aj konateľ firmy Patrik Kedro, ktorý sa v brandži pohybuje už viac ako 15 rokov a cez ruky mu prešlo nespočetné množstvo takýchto systémov. „Naša firma má takmer všetky produkty tohto druhu, ktoré trh ponúka. Ide napríklad o tienenie, plastové okná, hliníkové okná, fasády a drevené okná,“ predstavuje Patrik Kedro bohatú ponuku spoločnosti. Kedro vie vyhovieť ako bežným klientom alebo firmám, tak aj náročnejšej klientele. Firma má za sebou spolupráce na nespočetnom množstve systémov pre rodinné domy, kancelárske budovy alebo bytové domy. Podľa Patrikových slov mladé rodiny skôr siahnu po klasickej kombinácii akými sú plastové okná, hliníkové dvere a tiež posuvné hliníkové dvere na terasu rodinných domov s vonkajšími roletami. „Zaujímavosťou v našom portfóliu sú digitálne fólie, ktoré je možné pripevniť na sklenený povrch. Vďaka nim nadobudnú povrchy nový význam – využitie nájdu v konferenčných miestnostiach namiesto monitorov alebo projektorov.“ Indoortech vie okrem iného zabezpečiť aj automatizované roletové systémy, ktoré sú momentálne veľkým trendom v inteligentných domácnostiach.

Kvalita s pridanou hodnotou

Spoločnosť Indoortech sa zaviazala, že bude ponúkať nie len kvalitné produkty, ale aj jedinečné služby. Fundovanosť a kvalitu odborného tímu Indooortech môžete sledovať počas celého procesu. Spoločnosť totiž zabezpečuje komplexnú starostlivosť o klienta od výberu dokonalých systémov, cez odmeranie parametrov, až po následnú inštaláciu a údržbu systémov. Ako prebieha spolupráca s Patrikom a jeho odborným tímom? „Klient nám povie svoju predstavu a na základe architektonických nákresov mu predstavíme najlepšie riešenie a tak ho vedieme celým procesom. Vďaka neustálej komunikácii vieme navrhnúť lepšie alternatívy, kvalitnejšie materiály alebo niekedy aj modernejšie dizajny.“ Konateľ ďalej približuje, že komunikácia je kľúčová najmä preto, že sa na trhu nachádza veľmi široké množstvo produktov, ktoré bežný klient nemá možnosť poznať bez komunikácie s odborníkmi. Z hľadiska energetickej bilancie okien je tiež dôležité zvážiť, o aký typ domu ide (pasívny, nízkoenergetický a pod.) a na základe toho sa určia rozmery okien, vlastnosti rámov, skiel, orientáciu presklených plôch, tienenie a podobné aspekty.

Nové okná už za necelý mesiac

„Celkový čas výroby a následné montovanie závisí od požiadaviek klienta. V ideálnom prípade je možné odkomunikovať a odmerať parametre za týždeň, následná výroba plastových okien trvá v závislosti od zákazky v priemere tri týždne a montovanie okien sa dá zvládnuť aj za deň,“ približuje celkový proces konateľ firmy Indoortech. Zároveň upozorňuje, že pri výrobe hliníkových okien je čakacia doba dlhšia – najmenej 5 týždňov. Na všetky systémy sa vzťahuje štandardná záruka a spoločnosť zabezpečuje aj následnú údržbu systémov.

Spoločnosť Indoortech s.r.o. sa teší na nové výzvy, ktoré im zákazníci pripravia. Pre otázky v slovenskom i maďarskom jazyku je možné sa obrátiť na Patrika Kedra na emailovej adrese kedro.patrik@indoor-tech.com,telefónnom čísle +421908919031 alebo na adrese Družstevná 2693/2, 94501 Komárno. Viac o spoločnosti nájdete na www.indoor-tech.com alebo na sociálnych sieťach Facebook, Instagram alebo Youtube.