Mesto 2015. 12. 09.

Opaľujte sa aj vy v Čoko solárku!

V Komárne, na Pohraničnej ulici, otvorili nové exkluzívne solárium. V novom opaľovacom štúdiu čaká návštevníkov 8 strojov s Hot Premium čokotrubicami, ktoré sú moderné a najlepšie na trhu. Ide o špeciály dizajn, ktorý môžete nájsť len v štúdiách patriacich do siete CHOCOLATE brown solárium!

Trubice Chocolate Brown HOT! PREMIUM vyvinuli na konci roku 2014 a v odborných kruhoch o nich hovoria ako o jedných z najlepších na svete. Z akreditovaných štúdií vyplynulo, že keď sa opaľujeme v soláriu s trubicami Chocolate Brown Nr. 2, za 1,7 minúty sa v našom tele vytvorí 1000NE vitamínu D. To znamená, že dennú dávku tohto vitamínu získame počas vyše troch minút.

IMG_6614

Významná časť vitamínu D potrebného pre ľudský organizmus sa v našej pokožke tvorí vplyvom slnečného žiarenia. Väčšina Európanov nezískava jeho dostatočné množstvo, hlavne počas zimných mesiacov. Pretrvávajúci nedostatok vitamínu D v organizme môže ale spôsobiť zdravotné problémy, ako napríklad: osteoporóza, svalová slabosť, kardiovaskulárne problémy, autoimunitné ochorenia, krivica, rakovina prsníka, rakovina prostaty, či rakovina hrubého čreva. Avšak vďaka jedinečným trubiciam Hot Premium Chocolate – teraz už aj v Komárne – sa k dennej dávke vitamínu D môžete dostať jednoducho a už za 3 minúty!

A to ešte nie je všetko! Vaše rýchlejšie, hlbšie a dlhšie trvajúce opálenie podporuje aj prvotriedna kozmetika, ktorú tu ponúkajú. Okrem týchto predností, chránia vhodne vybraté prípravky pokožku pred nežiaducimi účinkami UV-žiarenia. Pokožku tiež vyživujú a vďaka účinnej látke anti-aging zabraňujú tvorbe jemných vrások. Príjemná, výraznejšia vôňa zabezpečí ešte krajší zážitok v soláriu.

Toto všetko za dostupnú cenu a v najvyššej kvalite na Pohraničnej ulici 21!

nsmail-2

soli3