Mix 2016. 10. 05.

PAM-I SLOVAKIA, s.r.o. rozširuje svoje krídla – Otvára Baby shop v Komárne!

Komárno, 5. október 2016 — Významný okamih nadišiel pre všetkých budúcich rodičov a rodiny s malými deťmi v Komárne! Spoločnosť PAM-I SLOVAKIA, s.r.o., s hrdosťou oznamuje otvorenie svojej novej predajne Baby shop, ktorá ponúkne široký sortiment pre novorodencov a deti.

Baby shop od PAM-I SLOVAKIA, s.r.o. sa bude nachádzať v srdci mesta Komárno, s cieľom priniesť nielen kvalitné produkty, ale aj pozitívne nákupné skúsenosti pre budúcich a súčasných rodičov. Zákazníci môžu očakávať rozmanité sortimenty oblečenia, hračiek, detského nábytku a ďalších potrieb pre starostlivosť o deti.

Široký sortiment pre šťastné detstvo

PAM-I SLOVAKIA, s.r.o. je známa svojou kvalitou a spoľahlivosťou, a Baby shop v Komárne nebude výnimkou. V obchode nájdete široký výber štýlového a pohodlného oblečenia pre novorodencov a deti rôznych vekových kategórií. Okrem toho bude dostupný aj široký výber hračiek, vzdelávacích pomôcok a detského nábytku, aby sa starostlivosť o deti stala jednoduchou a zábavnou úlohou.

Lokálna komunita, medzinárodné štandardy

S otvorením Baby shopu v Komárne spoločnosť PAM-I SLOVAKIA, s.r.o. neprináša len kvalitu a pohodlie pre rodičov, ale tiež posilňuje svoj vzťah s miestnou komunitou. Spoločnosť je odhodlaná zdieľať svoj úspech s komárňanskými rodinami a prispievať k pohodliu a šťastiu najmenších obyvateľov mesta.

Otváracie hodiny a individuálny prístup

Baby shop v Komárne bude otvorený od pondelka do nedele, pripravený privítať zákazníkov každý deň. S profesionálnym a prívetivým personálom, PAM-I SLOVAKIA, s.r.o. sa zaväzuje poskytovať osobný prístup ku každému zákazníkovi a pomáhať pri výbere toho najlepšieho pre ich deti.

Spoločnosť PAM-I SLOVAKIA, s.r.o. pozýva všetkých rodičov a záujemcov o detské produkty na slávnostné otvorenie Baby shopu v Komárne. Tešíme sa na to, že budeme svedkami novej kapitoly v životoch rodín v tomto nádhernom meste.

O spoločnosti PAM-I SLOVAKIA, s.r.o.: Spoločnosť PAM-I SLOVAKIA, s.r.o. je popredným dodávateľom detských produktov v oblasti oblečenia, hračiek a detského nábytku. S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti a oddanosťou kvalite, spoločnosť sa snaží prinášať najlepšie produkty pre pohodlie a bezpečnosť detí.