Kultúra 2010. 10. 13.

Piate Kolárovské dni už od tohto víkendu!

Po piaty krát sa Kolárovo stane kultúrnym centrom okolia a ponúkne svojim obyvateľom i všetkým návštevníkom trošku kultúrneho vyžitia.

Od 15. októbra sa do 24. októbra bude vždy niečo diať! Kolárovské dni otvorí v piatok 15. opera Bánk Bán o 18:00 v MsKS v Kolárove. S finančnou podporou mesta je cena vstupenky len 7€. Študenti, dôchodcovia a skupiny nad 10 osôb navyše získajú ďalšiu zľavu vo výške 2€. Na druhý deň sa otvorí v MsKS Výstava detských kresieb. Tá potrvá až do 26. októbra.

20. októbra sa doobeda odohrá dva krát predstavenie pre deti Szivárvány szép kapujában. Pričom na prvé predstavenie od 9:00 je stále možné kúpiť si lístky za 3€, druhé (od 11:30) je už beznádejne vypredané…  V ten istý deň sa budete mať možnosť porozprávať s historikom, spisovateľom a publicistom v jednej osobe- Pavlom Dvořákom.  Mistom konania sa stane miestnosť Spolku priateľov slovenskej kultúry.

Győrske divadlo zahrá 21. v MsKS Kolárovo predstavenie Toldi. Premiéra na kolárovských divadelných doskách je opäť nenávratne vypredaná, ostáva vám ísť len na reprízu, ktorú za vstupné 5€ začne o 11:00. Jedným z vrcholov Kolárovských dní bude koncert pod názvom Hviezdy XX. storočia. Vstupné 4€, 24. októbra o 18:00 v MsKS. To musíte vidieť!

Napokon, 26. októbra o 10:00  odohrajú členovia ELMA U.A. predstavenie pre deti pod názvom Kocúr v čižmách. Kde inde, ako v MsKS Kolárovo!

Vyjadrite svoj názor