Mix 2020. 06. 23.

Plánujete prerábku? Smart Home Technology v Komárne Vám prinesie budúcnosť stlačením jedného tlačidla

Počas prerábky môže byť náročné nájsť správne a kvalitné doplnky, ktoré vyhovejú nielen našim požiadavkám ale i peňaženke. Našťastie tu je miesto, kde sa návštevníci stretnú s bohatou ponukou a komplexnými službami. Či už sa jedná o okná, dvere, markízu, sieťku proti komárom alebo zariadenie, ktoré funguje na stlačenie gombíka, na adrese Dunajské nábrežie 1151 v Komárne, v kancelárii Smart Home Technology, toto všetko nájdete.

Firma Smart Home Technology, ktorá sa zaoberá žalúziami, roletami, clonami a inteligentnými systémami, disponuje bohatými skúsenosťami v odbore, ktoré získali za posledné dve desaťročia. Za tento čas sa postupne vytvorilo zameranie firmy a jej ponuka, ktorá je vďaka komplexnosti jedinečná v regióne. „Zo začiatku sme fungovali ako veľkoobchod a v súkromnej sfére sme pracovali len pre pár známych. Neskôr sa naše meno začalo rozširovať a čím ďalej, tým viac ľudí nás vyhľadávalo. Pred dvomi rokmi sme sa tak rozhodli, že rozšírime našu ponuku aj o montážne práce. Dnes tak ponúkame pre klientov komplexné služby od A po Z, teda od  návrhu až po vyhotovenie,“ rozpráva Zoltán Kiss, výkonný riaditeľ pre Smart Home Technology.

Smart Home Technology ponúka na výber produkty z rôznych kategórií, tak klient nemusí navštíviť špecializované predajne kvôli jednotlivým produktom, ale na základe preferencií nájde všetko na jednom mieste. „Nakoľko sa nešpecializujeme len na jednu oblasť, tak ak klient má záujem napríklad o rolety, sieťky na hmyz, posuvné dvere a striešku, tak vo viacerých prípadoch mu vieme pomôcť a v jednom balíku mu vieme pripraviť ponuku. Naše produkty sú dostupné v rôznych farebných prevedeniach a cenových reláciách, takže sa v plnej miere vieme prispôsobiť požiadavkám klienta,“ hovorí riaditeľ.

Najvyhľadávanejšou kategóriou v Smart Home Technology je takzvané inteligentné vybavenie pre domácnosť. Vďaka týmto produktom je možné, doslova, pomocou jedného kliknutia dať do pohybu celú domácnosť. „Jednotlivé kvalitné komponenty dovážame zo zahraničia a z nich skladáme naše jedinečné produkty, ktoré na Slovensku predávame pod názvom Smart Home. Nová riadiaca jednotka komunikuje prostredníctvom Wi-fi s motorčekmi, ktoré sú umiestnené v roletách. Celý tento proces je riadený cez aplikáciu. Vďaka tomu môžeme byť hocikde vo svete a môžeme vidieť, či máme stiahnuté rolety a či je doma všetko v poriadku. Popri inteligentných systémoch sa momentálne veľkej obľube tešia aj napríklad špeciálne clony, takzvané zipscreeny. Produkt nie je žiadnou novinkou, aj my sa mu venujeme už pár rokov, ale zákazníci oň prejavili záujem až teraz,“ dodáva Zoltán Kiss.

https://www.facebook.com/watch/?v=2654837081460139

I keď firma Smart Home Technology prešla počas rokov viacerými zmenami, jedna vec ostala nemenná a tou je kvalita. „Základnou filozofiou našej firmy je ponúkanie produktov vysokej kvality. V portfóliu ponúkame produkty nižšej cenovej relácie ale aj luxusné kúsky. Jedna vec je, avšak, spoločná a tou je kvalita a kontrola, ktorej sú podrobené všetky produkty,“ povedal na záver riaditeľ Smart Home Technology, Zoltán Kiss.

Celú ponuku firmy Smart Home Technology nájdete na ich Facebookovej stránke alebo na webovej adrese smarthometech.sk.