Mix 2017. 11. 22.

Ples Nežného srdca – Charitatívny ples organizovaný mladými komárňanmi

Usporiadatelia, Enikő Kiss a Kristóf Bastrnák všetkých srdečne pozívajú dňa 2.decembra na prvý ples Nežného srdca v Komárne. Cieľom plesu je zabezpečenie krajších Vianoc piatim sociálne zaostalým rodinám. 

Z príspevkov tomboly ponúkajú rodinám balíky ktoré budú obsahovať nútné potreby. Aby sa balíky mohli dostať na tie najlepšie miesta, stačí iba poslať mail na adresu salsa8@freemail.hu meno a kontakt (podľa možnosti: telefónne číslo) cieľovej rodiny, aby aj oni mali možnosť prežiť naozaj príjemné Vianočné sviatky.

O zábavu hostí sa postará skupina Gajmesz Band, Viktória Beňová a krasojazdkyne z Kolárova ACT 4 Slovakia. Občerstvenie a večeru Vám servíruje reštaurácia Bella z Komárna.

Vstupenky možno zakúpiť na miestach: kino Tatra v Komárne a reštaurácia Prestige.

Vstupné: 15€ – OBSAHUJE: 2 x večeru a nealkoholické nápoje!
Alkoholické nápoje sa dajú zakúpiť na mieste alebo je možné doniesť so sebou.
Začiatok: 19:00
Miesto: veľká sála Danubius Komárno

Každého, kto chce týmto rodinám pomôcť, alebo sa len zabaviť, organizátori a partneri srdečne pozývajú na túto udalosť. 

Sponzori: MUDr. Ipóth Szilárd, MUDr. Bastrnák Tibor, Nutracon, KEMAR – Design&Print, Acacia Team, Prestige étterem, Bella étterem, Šeko Shop Komárno, Selye János Egyetem, INFINITE PICTURES, Tatra mozi, Rizzo pizzeria, LIV´S VISAGE, Szabó T&T pincészet, REBOOT, BLUBERY, DeLuxe Dekor Esküvő és Rendezvénydekoráció