Blog 2013. 10. 19.

Pomôžte adoptovať fifinku!

Do redakcie nám došla prosba o pomoc pri adopcii 8 mesačnej sučky Fifinky. Jej súčasná dočasná majiteľka sa postarala o to najnutnejšie, no nechať si ju dlhšie nemôže. Podáte Fifinke pomocnú ruku? 

Dobrý deň,

hľadáme domov pre Fifinku, asi 8 mesačnú sučku, ktorú sme našli v chatovej osade Čerhát v komárňanskom okrese. Podľa informácií od susedov ju niekto priviezol a vyhodil. Viac nevieme. Čip nemala, kožuch bol zanedbaný.

Fifi je oriešok malého vzrastu, aktuálne váži 5 – 6 kg, rásť už asi nebude. Srsť je drôtosrstého typu, teraz je pekne ostrihaná a hladká. Je čistotná,vie chodiť pri nohe na vodítku, znesie opraty aj obojok, nechá sa obliecť bez problémov. Je to veľký maznáčik, stále by sa túlila. Fifi sa naozaj rýchlo učí, je pokojná a poslušná. S inými fenkami aj psami sa znáša veľmi dobre. Je odčervená, očkovaná proti kliešťovej chorobe babezióze.

Je momentálne u mňa v byte (v Komárne), no ja psíka už mám, takže u nás môže zostať iba dočasne. Dáme ju iba do dobrých rúk, ľudom s dobrým srdiečkom, nepatrí von, mala by bývať vnútri v byte či domčeku. Vašu lásku Vám oplatí stokrát. Radi Vám darujeme aj pelech s dekou, obojok a vodítko, novú teplú bundičku a máme aj plienočky, keďže začala hárať.

Ak máte o Fifi záujem, volajte na 0905146703, mailujte na beata.nemeth11@gmail.com. Ak si ju z akýchkoľvek dôvodov nemôžete adoptovať, budeme vďační za každé zdieľanie tohto príspevku, aby čo najskôr našla svoj milujúci domov. 🙂

Ďakujem,

Beáta Némethová

[juicebox gallery_id=“28″]