Mix 2014. 08. 04.

Ponor sa do bazénového sveta v Patinciach

Kúpalisko a rekreačný komplex Patince čaká svojich návštevníkov zážitkovými turistickými atrakciami. So svojim zaujímavým a vzrušujúcim systémom šmykľaviek a atraktívnym svetom bazénov zabezpečuje novodobú a vysokokvalitnú možnosť rekreácie.

Look-Jul-2014-49

Najdlhšia šmykľavka, ktorá sa začína v 10 metrovej výške má celkovú dĺžku 95 metrov a výstižný názov: Anaconda. Pre deti, ale aj pre celé rodiny môže byť zážitkom 2.5 metra široká Family-superšmykľavka, ktorá pre najmenších ponúka skutočne šťastný šmyk.

Deti od 13 rokov môžu vyskúšať šmykľavku Kamikaze, kde je odvážnosť ocenená dobrodružstvom. Naviac je dostupný bazén s rozlohou 100 m2 a hĺbkou 1 m, na okraji ktorého sa nachádza estetický a veľkolepý vodný hríb. Aj ceny sú prijateľné. Celodenné vstupenky platné od 7.30 do 20.00 hod. sú dostupné pre dospelých v cene 5 eur a pre deti 2.5 eur. V Patinciach je samozrejmosťou čistota vody. Dva bazény sú vybavené filtračným systémom a betónové plochy sú zmodernizované na spríjemnenie pobytu.

patince-kupele-(1-of-3)

Na návštevníkov čakajú okrem týchto ešte tri bazény. Netreba sa obávať ani premenlivého počasia, totiž sedací bazén s 30-33 °C termálnou vodou je vhodný v chladnejších, zamračených chvíľach. Vo veľkej horúčave nám poskytne príjemný chladivý pocit plavecký bazén s 27-29 °C vodou. Spoločné čľapkanie a kúpanie malých a dospelých je možné v dvoch hracích bazénoch s 28-30 °C vodou. Medzi ozdobnými detskými tobogánmi nájdeme postavičky rôznych zvierat: korytnačka, slon a delfín. Okrem toho všetkého v Patinciach čaká na deti ihrisko s rôznými hračkami a hojdačkami. Ani dospelí sa nemusia obávať nudy. Môžu hrať tenis, volejbal a na viac ako jeden aj pol hektárovom jazere sa môžu člnkovať, hydrobicyklovať a dokonca aj rybárčiť. V neďalekom prístave je možnosť na výletovú plavbu. Parkovisko je zdarma a nachádza sa len 100 metrov od bazénov.

Look-Jul-2014-45

V  rekreačno-ubytovacej obci obklopujúcej kúpalisko fungujú rôzne služby. Dá sa napríklad vypožičať bicykel alebo malé autíčko poháňané pedálovacím systémom. Na kúpalisku upravili plochy na slnenie. Je dostupný trávnikovo-parkový areál, kde sa hostia môžu dať do pohodlia na lehátkach v príjemnom tieni stromov. Vyvierajúca termálna voda dodáva kúpeľom v Patinciach jedinečný charakter. V neposlednom rade pre zákazníkov môže byť príjemnou skúsenosťou návšteva Wellness kúpaliska, ktoré je jedinečné svojho druhu a na Slovensku tvorí najväčší komplex v tejto kategórií.

Nevynechajte návštevu blízkych a príjemných kúpeľov v Patinciach, kde môžete prežiť rozhodujúce zážitky svojho leta!

Bonaparte-a-kupalisko2