Mix 2022. 03. 22.

Predajňa Platan ponúka kvalitné farby a laky. Ich pridanou hodnotou je profesionálny prístup

S príchodom dobrého počasia sa väčšina ľudí pomaly začína chystať na renovačné práce okolo domu alebo v byte. Pri týchto prácach sú často potrebné rôzne farby, laky a lepidlá a každá odborná pomoc je vítaná. Špecializovaná predajňa, v ktorej nájde kupujúci nie len spomínaných odborníkov ale aj široký výber produktov a tipy a triky v oblasti, nie je žiadnym snom. Ide o realitu, ktorú môže zažiť každý majster v predajni farieb Platan na adrese Odborárov 4989 v Komárne.

Predajňa farieb Platan ponúka svoje odborné služby a širokú ponuku produktov už viac ako desaťročie. Predajňa sa od založenia môže pýšiť širokou paletou produktov, avšak popri zaužívaných  a obľúbených značkách sa kupujúci môžu tešiť aj na niekoľko noviniek, ktoré sa objavili na policiach. Medzi najvýznamnejšie patria jednoznačne autolaky, kriedové farby a pracovné náradie. „Snažíme sa našu ponuku rozširovať o také produkty, ktoré je náročné nájsť v našom regióne. Miešanie autolakov ponúka len niekoľko špecializovaných obchodov, ponuka kriedových farieb je v jednotlivých predajniach tiež limitovaná. Na namiešanie farieb od značky Dulux je tiež jedinečná možnosť v rámci okresu len na našej predajni,“ hovorí vedúci predajne, Lajos Mészáros.

S príchodom jari sa exponenciálne zvyšuje aj návštevnosť predajne farieb Platan. Toto nie je žiadnou novinkou, keďže v týchto časoch sa začínajú prvé práce v interiéri a exteriéri, pričom niekedy si tieto práce vyžadujú odbornú pomoc a rady, ktoré kupujúci nájdu práve v tejto predajni. Pozitíva sú badateľné hneď pri vstupe, kde sa návštevníkovi naskytá pohľad na pestrú ponuku sortimentu. „Najširšiu ponuku máme od značky Dulux, u nás je totiž dostupná kompletná škála farieb. Od značky Belinka sú u nás dostupné lazúry a laky, bielym farbám kraľuje Primalex, Chemolak ponúka syntetické emaily, pri značke Ceresit sú zaužívané tmely a Den Braven má najvyhľadávanejšie lepidlá, hydroizolácie a tmely,“ konkretizuje ponuku predavačka, Fanny Leszkóová.

Predajňa farieb Platan sa vyznačuje nie len atraktívnymi cenami, ale aj bohatými skladovými zásobami, tak ak sa vám hocikedy počas prác minie náter, môžete smelo dokúpiť svoje zásoby. „Farby, ktoré si zákazník nechá namiešať u nás, je možné vymiešať aj po niekoľkých rokoch. Vďaka naším bohatým skladovým zásobám sa prakticky nemôže stať, že sa u nás niečo minie. Na základe požiadavky môžeme dopomôcť aj s vyhotovením niektorých prác. Počas rokov nášho pôsobenia sa nám podarilo vytvoriť kontakty s niekoľkými spoľahlivými odborníkmi a firmami, ktorých môžeme smelo odporučiť,“ dodáva na záver člen personálu Platan, Norbert Nagy.

Ak sa teda chystáte na renovačné práce vo svojom domove a budete potrebovať kvalitné produkty a odborné poradenstvo v oblasti farieb, lakov, poprípade pracovné náradie, tak sa neváhajte obrátiť na odborníkov z predajne farieb Platan na adrese Odborárov 4989 v Komárne.