Kultúra 2016. 12. 14.

Predvianočný RÉVolution

17-ho decembra, v sobotu dostanú predvianočný darček milovníci drum and bassu a house/techna v komárňanskom klube Rév na akcii RÉVolution v podobe unikátnej akcie v réžii City Reboot Crew.

Na hlavnom stagei sa predstavia významní predstavitelia maďarskej a slovenskej dnb scény: SKC a KATO.
SKC sa stal jedinečným producentom a dj-om v rokoch 2000, svoj tipický sound: deepovo melodický, niekedy trochu neuroidný vydal na renomovaných značkách: Commercial Suicide, Hospital alebo Soul:R.
Kto sa trochu len pohybuje na slovenskej drum and bassovej scéne, asi meno KATO nie je mu neznáme. Vo svojich setoch úžasne kombinuje tracky od liquidu cez jungle až po rolujúce neuráče – je to ozajstný showman. Kato je šéfom najdôležitejšieho dnb tímu na Slovensku, s ktorým organizuje najväčšie dnb festivaly u nás. Aj táto akcia bude oficiálnym warm upom na Let It Snow festival, tu na mieste si môžu záujemcovia zakúpiť zvýhodnené lístky na LIS.
Domáce komárňanské farby tu ešte zastupujú GOLEM s MONKYM. Monky oslávy svoje 30-ky, takže sa môžeme tešiť na riadne pestrý mix poskladaný z jungleu, old a nu school soundu.

Dunajskostredskú dnb scénu pekne tvorý v posledných rokoch GYSTORE. Organizátor tamojších akcií Connaction a člen live act zoskupenia The Grove hráva skoro každý víkend na rôznych akciách na Slovensku, v Maďarsku a v Rakúsku. Hráva prevažne neuro, ale v poslednom období si obľúbil aj pohodovejší deep sound.
Z domácich si tu vám predstaví svoje neuro a deep selekciu PSYCHO.
Na malom MORF STAGE-i si prídu na svoje teraz milovníci house a techno hudby.
Kto zažil úžasný set dunajskostredských chalanov PLUSplus na jarnej Morf Party, vie, že je ich potrebné zavolať naspäť. Ich fantastický výber houseu a techna nenechá nikoho posedávať alebo postávať.
Trocho dávnejšie si u nás zahrali tiež dunajskostredskí kamaráti LIQUID DELAY. Ich jedinečný dub techno sound nie je v našom okolí taký známy, ale City Reboot vždy dáva priestor menšinovým žánrom.
Významný predstaviteľ komárňanskej techno scény a rezident akcii Morf: VARVAKT aka Ka Nui vydáva cez jeseň svoje vinyl ep-čko so svojim rumunským kamarátom s názvom Authumn Edition. Oslavujeme aj tento release.
Domáci DILEMMA a tiež komárňančan LUCAS BROWN nachystajú tiež pestrý houseový set.

Udalosť na facebooku:
https://www.facebook.com/events/924115121065401/

revo_skc_flyer_4

MAIN STAGE – drum and bass
SKC
(Commercial Suicide, Hospital, Tactile) – HU

KATO
(IIITrident.sk, Let It Roll Slovakia)

MONKY & GOLEM
(3lerz Crew, DNB Hurka) – Monky’s 30’s birthday bash

GYSTORE
(4beat Rec., Blackhawkdown Rec.)

PSYCHO
(City Reboot, 4beat Rec., 3lerz Crew, Semitrance Rec.)

MORF STAGE – house, techno, dub techno

PLUSplus
(Durvacrew)

LIQUID DELAY – dub techno set

VARVAKT
(Stela Music)

LUCAS BROWN
(Arthouse)

DILEMMA
(City Reboot, Big Dilemmaz)

Visual: GREG