Región Dél-komárom 2022. 12. 06.

Premiéra vianočnej piesne od Tamása Mészárosa sa tešila veľkému úspechu!

Spevák a herec Tamás Mészáros, známy aj z Magyarock Dalszínház v maďarskom Komárome, tentoraz vytvoril novú vianočnú pieseň s pôvabnou Ágnes Molnár, herečkou Národného divadla v Győri. Obaja veria vo vytváranie skutočnej hodnoty v tomto rýchlo sa meniacom svete. 

„Moja posledná vianočná pieseň bola zverejnená v roku 2014. Odvtedy nasledovali tri platne, na ktorých sú aj vlastné kompozície. Myslel som, že je čas na ďalšiu zimnú pieseň s vianočnou tematikou, ktorú som si samozrejme predstavoval ako duet. Už dlho sme chceli spolu s Ágnes Molnár vytvoriť a vydať duet. Teraz nastala tá chvíľa – povedal Tamás Mészáros.

„Táto pesnička je vlastne jedinečná, pretože je to moja prvá vlastná pieseň v živote a s Tamasom tak podobne myslíme na vianočné sviatky, že som okamžite povedal áno spoluprác. K krátko na to, sme už boli v štúdiu u nášho kamaráta a kolegu Dániela Tihanyiho a začali sme písať text na melódiu, ktorú priniesol. Všetko išlo tak hladko. Na ďalšom stretnutí sme už pieseň spievali. Bola to skutočná tímová práca. Veľmi sa tešíme na odozvu – vysvetlila Ágnes Molnár.

„Jej hlas sa hodí k textom, ktoré sú podľa mňa dosť nadčasové, no snažia sa o trochu moderný zvuk. Je ľahko stráviteľná. Za vybavenie môžeme poďakovať Dánielovi Tihanyimu, a na bicie hral Gábor Hargas a na trúbku Balázs Pecze. So všetkou láskou v našich srdciach odporúčame tento báječný duet každému!“ – dodal Tamás Mészáros.