Mesto 2021. 04. 06.

Presuňte svoje podnikanie do inšpiratívneho pracovného prostredia v srdci Komárna!

Kancelárska budova TREND so skvelou polohou v srdci mesta Komárno ponúka na prenájom štyri kancelárske priestory pre všetkých, ktorí chcú posunúť svoje podnikanie na novú úroveň v modernom a harmonickom prostredí.

Každá zo svetlých a priestranných kancelárií je klimatizovaná, takže sa ani v letných horúčavách nemusíte obávať, že neznesiteľné teplo spomalí prácu vašich kolegov alebo zamestnancov.

Kancelárska budova má tiež spoločnú kuchyňu s kávovarom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Útulná terasa je ideálnym miestom pre obchodné rokovania, menší oddych medzi dvoma úlohami alebo dokonca na obed.

Za čistotu kancelárií a spoločných priestorov je zodpovedný vlastný upratovací tím budovy a komplexné služby sú dotiahnuté do dokonalosti v podobe miest na parkovanie. Počet miest je individuálne stanovený pre jednotlivé kancelárie na stráženom a uzamykateľnom parkovisku budovy TREND.

Napriek nadpriemerným službám však nájomné nie je vyššie ako priemerné a režijné náklady sú určované na základe skutočnej spotreby.

Viac informácií získate na telefónnom čísle +421 908 313 600 alebo prostredníctvom emailu  kollar.1954@gmail.com.