Mesto 2012. 10. 13.

Pri Nových Zámkoch sa otvára exkluzívny klub

Luxus, kvalita a fantastická atmosféra – tieto tri kľúčové vlastnosti charakterizujú podnik, ktorý sa v októbri otvára v Tvrdošovciach.

V kvalitních kluboch západnej Európy je samozrejmosťou, že sa tam nedá dostať tak jednoducho. Od zákazníkov sa vyžaduje vkusné oblečenie, upravený výzor a vhodné správanie sa, klub im však zaručí párty, kvalitu a luxus.

U nás však veľa takýchto miest nenájdeme a keď, aj tak sú určené pre elitu hlavného mesta. Čoskoro bude však aj juho-slovenský región obohatený o podobný exkluzívny club!

20. októbra otvára White Club v Tvrdošovciach, pri Nových Zámkoch, svoje brány! Každého kto sa túži zabaviť, bude čakať luxus, štýl, vkusná hudba a kvalitná zábava. Keďže organizatóri chú zabezpečiť jedinečnosť a nevšednosť klubu, otvoria ho raz za mesiac, veď aj z dobrého veľa uškodí.

Prísny vstup nad 18 rokov, zaručí ochranu mladoletých, ale na druhej strane garantuje vhodné podmienky na zábavu aj pre staršých ako 30 rokov. Majitelia klubu však chchú osloviť aj dvadsiatnikov, ktorým vadí, že niektoré podniky sa v piatok a v sobotu večer menia na stredoškolské žúrky.

Tím klubu bude dokonca filtrovať hostí aj podľa pravidel „dress codu“ a „face control“: pod „dress code“ sa chápe vkusné oblečenie, druhé pravidlo zase očakáva upravenosť hostí.

Každý kto sa chce zúčastniť na otvorenia klubu, je srdečne pozvaní na prvú White Party,  dňa 20. októbra. Hostia budú očakávaní s welcome drinkom, uvítajú ich členovia usmievavého personálu, VIP hostia, koktejlový bar a skvelá hudba.

Viac info: www.facebook.com/whiteclub.sk

 

Vyjadrite svoj názor