Kultúra 2011. 11. 24.

Príprava MISSiek je už v plnom prúde!

Finalistky súťaže MISS LOOK 2011 20 a 21.novembra nacvičovali pohyb na javisku a choreografiu v Hoteli Wellnes v Patinciach. Do podrobností nás zasvätil Ivan Horský, usporiadateľ a spoluproducent súťaže krásy MISS LOOK 2011.

Prvý deň doobeda dievčatá nacvičovali správne držanie tela a pohyb na javisku pod vedením modelky a vizážistky Rity Csöbönyei, a tiež sme s finalistkami pripravovali rozhovory. Tie si už onedlho môžete budete môcť prečítať na našej webovej stránke.

Poobede sa dievčatami zaoberala choreografka Nikolett Čenky. Na skúšku sa prišla pozrieť aj Emese Varga, ktorá je do projektu zapojená ako dramaturg. Po dlhom dni si dievčatá oddýchli v Hoteli Peklo.

Na druhý deň sa znova pokračovalo v Patinciach. Vodiči známej taxislužby PT TAXI, ktorá je hlavným sponzorom súťaže MISS LOOK 2011, presne a spoľahlivo dopravili finalistky na miesto určenia. Pokračovalo sa fotením a videonahrávkami vo WELLNES Hoteli v Patinciach.

Make-up dievčatám pripravila Pharm. Dr. Beáta Husárová a tím kozmetického salónu Ametysth, účesy Marek Petrovič a jeho tím. Tak, ako aj pri výbere finalistiek, aj na prvom sústredení zabezpečoval videonahrávky tím z MB Move v zložení Attila Bálint, Dávid Töltésy a Maroš Faktor. Dievčatá fotografovala Zuzana Makaryszynová z Fotoštúdia Mareka Janíčeka.


Finalistky súťaže MISS LOOK sa najbližšie stretnú v sobotu 10.decembra, kedy sa zúčastnia skúšky šiat v butikoch Michael Móda a Hawaii Móda. V štúdiu Life Sport za pomoci Deniszi Öszi si dievčatá zdokonalia choreografiu, aby v sobotu 17.decembra večer o 19. hodine bolo všetko v poriadku na javisku komárňanského Jókaiho Divadla.

Hviezdami veľkolepého galaprogramu budú Wolf Kati a Viktor Király. Lístky, ktorých už veľa neostáva, si môžete zakúpiť v redakcii magazínu LOOK v Komárne, v administratívnej budove TREND (kancelária číslo 13), alebo objednať telefonicky na čísle 0948 911 987.

Vyjadrite svoj názor