Mix 2023. 09. 18.

Prvky jesennej pohody v dome

Čo vytvára domácu pohodu? Skúsme na to prísť a pouvažujme o niekoľkých súčasných variantoch. My sme si pre vás pripravili zoznam tipov, ktoré stoja za to.

Betónové ploty

Pocit bezpečia a pohodlia sa začína zvonku. Betónové ploty z Remu pomôžu urobiť zo súkromného domu skutočnú pevnosť a dodajú krásu dvoru.

Môžete si vybrať akýkoľvek dizajn plotu: hladký alebo reliéfny, vyrobený tak, aby zodpovedal textúre kameňa, tehly, dreva v rôznych farebných variáciách, obojstranný alebo jednostranný. Možností je veľa!

Betónový plot má vynikajúce vlastnosti pevnosti, odolnosti, nevyžaduje údržbu a zachová si dobrý vzhľad po celé desaťročia. Výšku plotu si zároveň volíte sami. Plot sa skladá zo samostatných sekcií a trámov, ktoré sa ľahko inštalujú aj na nerovnom povrchu.

Betónový plot je výborným riešením na ochranu pred zlodejmi a hlukom, zónovanie priestoru, dodáva záhradnej architektúre eleganciu a dokonca umožní aj vytvorenie výbehu pre zvieratá.

Ortopedické matrace

Dôležitosť plnohodnotného odpočinku a pohodlného spánku sa zvyšuje s nástupom chladného počasia, preto sú ortopedické matrace Benab navrhnuté tak, aby dotvárali pohodlie v dome a pomáhali vám obnoviť silu.

Kvalitné moderné materiály ako kokosové vlákno, latex, studená pena a pamäťová pena vytvoria ideálne podmienky na zdravý spánok! Takéto matrace sú trvácne, odolné voči opotrebovaniu a hygienické. Vybavené ochrannými poťahmi s prídavkom nanočastíc striebra, ktoré regenerujú pokožku, extraktom z aloe vera, ktorý je hypoalergénny a vhodný aj pre novorodencov a alergikov.

Ale hlavné je, že ortopedické matrace udržujú anatomicky správnu polohu chrbtice počas spánku, aby ste sa ráno cítili sviežo a ľahko, bez bolestí kĺbov a svalov.

Postarajte sa o svoje pohodlie a pohodu, aby vám každý deň priniesol dobrú náladu a inšpiráciu pre nové úspechy!

Moderná klimatizácia

Počasie v dome je nemenej dôležité. Multi split klimatizácie Toshiba Seiya od KlimaChlad s dvomi vnútornými jednotkami poskytne ideálne podmienky na príjemný pobyt v každom ročnom období.

Vnútorné prvky sú umiestnené na stenách v izbách a vonkajšie sú umiestnené na fasáde domu. Multisplit systém vytvorí v každej miestnosti individuálnu mikroklímu, príjemnú teplotu, cirkuláciu vzduchu a elimináciu prebytočnej vlhkosti. Ovládanie sa vykonáva na diaľku – pomocou diaľkového ovládača. Klimatizácia pracuje ticho, takže nebude rušiť váš odpočinok.

Chladivo R32 je v súčasnosti najvyššou úrovňou šetrnosti k životnému prostrediu a trieda energetickej účinnosti A++ vám umožní ušetriť na vykurovaní. Po dosiahnutí požadovaných teplotných podmienok klimatizácia automaticky zníži prevádzkový výkon a reguluje napätie v sieti. V prípade technických problémov sa inteligentné zariadenie automaticky vypne a reštartuje a na paneli zobrazí kód, ktorý upozorní majiteľa na chybu.

Či už sa rozhodnete pre jedno alebo druhé, vytvorenie pohodlia (nielen) počas jesene jednoznačne spríjemní toto ročné obdobie.