Mix 2016. 02. 17.

Realitná kancelária Directreal už aj v Komárne

Vyberte si nás, je to správna voľba!
Pre väčšinu ľudí je kúpa či predaj nehnuteľnosti životnou udalosťou, ktorú mnohí absolvujú jedinýkrát v živote.

Mohli by ste nám priblížiť činnosť Directreal Castellum?
Sme tridsiatou piatou pobočkou skupiny Directreal, ktorá je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť na trhu s realitami. Naša spoločnosť využíva vo svojej činnosti bohaté skúsenosti na realitnom trhu na Slovensku a v Čechách.

Ako sme o tom už v úvode písali, mnohí si kupujú počas celého svojho života len raz nehnuteľnosť. Čo im vie ponúknuť Vaša kancelária?
Keďže ide o vážny životný krok, snažíme sa, aby spolupráca s našou realitnou kanceláriou zaručila jeho korektný priebeh a bola pre klienta príjemnou skúsenosťou. Naše motto, ktorého sa držíme je – Transparentnosť, profesionalitou, spoľahlivosťou a precíznou prácou uspokojiť potreby klientov. Spokojný klient je náš cieľ! Spolupráca s nami je tá správna voľba.

Kde nájdeme v Komárne kanceláriu Directreal Castellum?
Naša kancelária sa nachádza na Ul. Františkánov 9 v Komárne, ale môžete nás kontaktovať telefonicky na čísle 0905/389 825 alebo e-mailom: i.petrovicsova@directreal.sk. Nami ponúkané nehnuteľnosti s fotkami, pôdorysmi a videoprezentáciami nájdete na internetovej stránke www.directreal.sk.

Reklamny-banner_DR_castellum_1200x627-(1)