Blog 2011. 06. 09.

PRASA: Rytmus zarába, ľudia to nechápu

Počuli ste o Kazmovi? To je ten soplák český, kerý parodoval Rytmusa. Dostal za to na p…

Aby sme začali poporiadku, hneď na začiatku poviem, že Rytmus má svojím spôsobom môj rešpekt. Prečo? Pretože sa nehrá ani pred kamerami a vypúšťa z úst hocičo, aj keď to možno niekoho urazí, alebo raní, alebo ani sám nevie o čom hovorí a nerozumie sa tomu. Navyše si svoju prácu robí dobre – predáva sám seba, zarába na tom, že ho ľudia klikajú, sledujú a vyžadujú. Svojim spôsobom by toto chcel každý.

Všetko začalo, keď si Kazma začal robiť prču z Rytmusa a parodoval ho vo svojich dvoch videách. V jednom si uťahuje z Rytmusa a v druhom zo Šmajdovej mamky.

Najnovšou ‘Frajerinou podľa Rytmusa’ je krátke video, v ktorom nabehol do štúdia k spomínanému Kazmovi a podľa bulvárnych rečí mu riadne naložil – udrel, kopol do hlavy a tak podobne. Nie je však celkom jasné, aký účel má toto konanie. Teda mne áno, ľuďom nie.

Zopár článkov ohľadom sporu Kazma vs Rytmus sme mali tú možnosť čítať, o celej akcií dokonca Patrik ‘Rytmus’ Vrbovský dokonca informoval dopredu v jednom rozhovore pre Blesk a s Kazmom si dopisovali prostredníctvom SMSiek. Mal sa mu vyhrážať smrťou a Kazma odpovedal citujem z článku www.super.cz: „V klidu jsem mu řekl, že mu dám rád svou adresu, pozvu ho ke mně domů, uvařím mu šálek zeleného čaje, a pak mu narvu do zadku ty jeho diamantové Breitlingy za 500 000 euro a pošlu autobusem zpátky do Piešťan. Zmohl se jen na to svoje: ´To si dojebal´ a pak položil telefon. Uvidíme, jestli moji nabídku přijme,“ popsal vyostřenou situaci Kazma, který se opravdu ničeho nezalekne. Hned v dalším díle si ho totiž hned vzal do pusy. A nejen jeho. Přímo před zraky zpěváka Mira Šmajdy si dokonce dělal srandu z jeho matky.”

No a napokon prišla chvíľa, kedy sa asi Kazma zalekl, lebo Rytmus prišiel – nie k nemu domov, ale priamo do štúdia.

Je nám všetkým jasné, že Kazma a aj Rytmus a hlavne český Blesk a internetová televízia Stream.cz, na ktorej Kazma svoju One Man Show uverejňuje, potrebujú publicitu, aby vytvárali peniažky z reklamy. Nebudem tu rozoberať, prečo si myslím, že je video aspoň trochu FAKE (podvrh), to si nájdete kdekoľvek inde a spraviť vlastný názor si môžete tiež.

Ešte jeden tip – porovnajte si komentovanosť článkov na Kazmovom webe www.kazma.cz

A nie, mne neprekáža, že im robím reklamu, ja mám médiá a marketing veľmi rád, hlavne keď sa to robí neobvyklým spôsobom. Ako v chlieviku a dávam im za toto veľký LIKE! 😉

TEXT: Prasa

Vyjadrite svoj názor