Fotky 2019. 08. 26.

Silvia: Augustové dievča na titulke AhojSzia!

Nový mesiac, nová titulka. Spoznajte Silviu!

Silvia je ďalším dievčaťom na titulke časopisu AhojSzia za mesiac august. Táto 22-ročná študentka vysokej školy miluje fotografovanie a HandMade vecičky. Miluje rôzne hudobné štýly, maďarskú literatúru a občas si dopraje trochu romantických filmov.

Meno: Beke Silvia

Vek: 22

Znamenie: Kozorožec

Instagram: bekesilvia

Zamestnanie: v súčasnosti som študentkou vysokej školy, okrem toho je mojím koníčkom môj život.

Moja obľúbená kapela a hudobný štýl: Hudba je tiež jedna z tých vecí, kde sa mi páči všetko. Hoci dva moje obľúbené žánre sa trochu bijú. Jeden zo žánrov, je ten pri ktorom nemôžem počuť svoje vlastné myšlienky /SteveAoki, TimmyTrumpet/. Na druhej strane však milujem maďarskú literatúru, a maďarské texty /HalottPénz, Wellhello, FollowTheFlow/.

Obľúbený film: v oblasti filmov, mám rada taktiež všetko, občas si však vychutnám poriadnu romantiku

Hobby: Už štyri roky je pre mňa Hand-made všetkým. Myslím, že takýmto spôsobom dokážem v ľuďoch zanechať pozitívnu stopu na svete. Druhou mojou láskou a závislosťou je fotografovanie, presnejšie ak ma fotia. Nechcem pôsobiť egoisticky, ale úplne ma pohlcuje pocit, že som stredobodom pozornosti a k tomu sa sústredím na výsledok. Vtedy sa cítim dobre, ak moju pozornosť zamestnáva milión vecí.

 

Motto?: Snáď to, čo ste naozaj urobiť, je toto:, „čo človek má urobiť pre seba, je jeho. „

Čo je prvá vec, ktorá príde na myseľ o Komárno?: Tu som sa narodila, hoci tu aktuálne nežijeme, stále je to moje rodné mesto. Veľa spomienok, programov, projektov a nápadov ako aj príležitostí sa viažu k tomuto mestu.

(Foto: Marko Kristián)