Mesto 2014. 02. 17.

Smrteľná nehoda pri obci Tôň! Octavia sa roztrhla na dve časti!

Krátko po jednej popoludní v nedeľu pri obci Tôň, znova vyhasol mladý ľudský život. 29-ročný vodič zrejme doplatil na jazdu vo vysokej rýchlosti. Náraz do stromu neprežil. Kusy auta, rozbitého na nepoznanie odleteli až do 50 metrovej vzdialenosti.

Vodič červenej Octavie chcel predbiehať pred ním idúce auto, vo vysokej rýchlosti dostal balans a doslova vyletel z cesty. Náraz do stromu auto roztrhol doslova na dve polovice.

Vyletel motor aj predná kapota. Jedno koleso skončilo 50 metrov od vraku. V aute sa viezol len vodič, ktorý zostal zakliesnený medzi torzom vozidla a stromom.

„Keď sme dorazili na miesto, bola tu už záchranka,“ opisoval situáciu János Kolek z hasičského zboru. Napriek ich snahe už vodičovi nebolo pomoci. Obrovský náraz spôsobil zranenia nezlučiteľné so životom. „Vodiča sme už našli mŕtveho, pomocou vyslobodzovacieho náradia sme vybrali z vozidla, bol pripútaný,“ dodal Kolek.

29-ročný vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, nezvládol riadenie a narazil do stromu. Príčiny autonehody bude vyšetrovať dopravná polícia.“ informovala hovorkyňa policajného zboru Renáta Čuháková.

(zdroj a foto: noviny.sk)