Mix 2020. 06. 19.

Špecializovaný obchod Elcont sa teší na svojich klientov na novej adrese

Moderné priestory, jedinečný výber z ponuky a známe služby na úrovni čakajú svojich návštevníkov na novom mieste predajne Elcont na Družstevnej ulici v Komárne. Vďaka novým priestorom obchod disponuje už aj samoobslužnou sekciou.

Špecializovaný obchod s elektroinštalačným materiálom – Elcont otvoril svoje brány v roku 1991 v Komárne a odvtedy sa obchod zaradil medzi najspoľahlivejšie špecializované obchody v okolí. Zo začiatku sa špecializovali na konkrétnu oblasť, avšak postupne rozšírili svoju ponuku. Dnes sú tak v obchode dostupné rôzne LED panely a LED steny. V rámci modernizácie a rozšírenia priestorov sa firma rozhodla, že prinesie aj nové príležitosti a presťahuje sa do moderných priestorov, ktorých otvorenie sa konalo 1. júna. 

„Tak sme cítili, že staré miesto už nevyhovuje našim požiadavkám, preto sme sa v každom prípade chceli presťahovať na moderné miesto. Cieľom bolo, aby sme mohli ponúkať čo najširšiu ponuku produktov. Vzhľadom na to, sa naša ponuka rozšírila o ťažko dostupné Fischer produkty a Noark novinku na trhu. V prípade značky Noark sú dostupné takmer všetky produkty, ktoré sú potrebné do domu. Medzi novinkami ponúkajú aj nabíjačky k elektronickým autám, v dostupných cenách,“ hovorí manažér Elcont-u, Krisztián Szikonya.

Elcont špecializovaný obchod ponúka medzi novinkami aj samoobslužnú časť, v ktorej je dostupný celý rad produktov. Vďaka dlhoročným skúsenostiam je pre zákazníkov dostupné aj kvalitné poradenstvo: „Cieľom samoobslužnej časti je to, aby si zákazníci nemuseli vyberať tovar spoza pultu, ale aby si mohli produkty aj ohmatať.  Naši zamestnanci budú, samozrejme, prítomní a v prípade poradenstva dostupní pre našich zákazníkov. Na čo sme obzvlášť hrdí, je to, že vďaka školeniam sú naši zamestnanci schopní ponúknuť odborné rady a vďaka našim kontaktom sme schopní zabezpečiť aj zavedenie jednotlivých produktov,“ hovorí na záver Krisztián Szikonya.

Elcont obchod sa od 1. júna nachádza na novej adrese Družstevná ulica 10A s otváracou dobou:

Pondelok – Piatok: 07:00 – 17:00
Sobota – Nedeľa: Zatvorené