Kultúra 2019. 04. 27.

Spevák Lukáš Adamec vystúpil v Komárne prvýkrát: „Rád by som sa vrátil zaspievať znova!“

Komárňanské dni sú v plnom prúde a mestom sa niesli už aj hlasy známych spevákov. Lukáša Adamca si mnohí pamätáme ako víťaza druhej sezóny speváckej súťaže Česko Slovenská SuperStar. So svojou skupinou v Komárne vystúpil prvýkrát a na svoje vystúpenie prilákali nespočetné množstvo fanúšikov. 


Hlas speváka Lukáša Adamca Komárnom sa prvýkrát niesol uplynulý piatok (26.4.). Svojím vystúpením ohúril svojich fanúšikov a návštevníkov Komárňanských dní. Po vystúpení si našiel čas nielen na fotenie s fanúšikmi, rozdávanie podpisov, ale aj na krátky rozhovor.

Na koncerte odzneli spevákove najväčšie hity, ale aj nová tvorba.

Ako sa ti v Komárne páčilo? Stihol si si mesto obzieť? 
Stihol som si obzrieť aj mesto, aj dievčatá, máte ich veľmi krásne. Videl som tu veľa ľudí! Je to tu všetko nádherné, veľmi rád by som sa sem pri ďalšej možnosti vrátil.

Trpezliví fanúšikovia sa mohli tešiť z autogramu alebo fotky so spevákom.

Stihol si ma s odpoveďou predbehnúť, no predsa sa ťa opýtam: Prišiel by si do Komárna znova? 
Vrátil by som sa veľmi rád, či už zaspievať alebo ako turista. Komárno je krásne mesto a rozhodne stojí za to vidieť ho celé.

Bol si s davom, s ľuďmi spokojný? 
Ľudia boli výborní, boli skvelí, lepšiu príležitosť na prvý skoro-májový koncert si neviem ani predstaviť! Najlepšie podmienky na to, aby sa ľudia vedeli zabávať! Dúfam, že ich naša hudba baví, čo je tiež pre zábavu veľmi dôležité. Bolo to všetko super, ďakujeme!

Lukáš Adamec vystúpením v Komárne odštartoval svoju letnú koncertovú sezónu.

Nestihol si koncert Lukáša Adamca so skupinou? Nevešaj hlavu! Bohatý program Komárňanských dní pokračuje do 1. mája.