Mix 2019. 02. 06.

Staň sa súčasťou úspešného tímu!

Spoločnosť ATECH.NET s.r.o. sa v priebehu niekoľkých rokov stala rozhodujúcim hráčom v oblasti výpočtovej techniky nielen v Kolárove, ale aj v našom regióne. Firma sa už viac ako desať rokov venuje obnoveniu a predaji prémiových počítačov, notebookov a monitorov.

Čo je obnovený počítač?

Obnovené počítače sú business-class modely najväčších výrobcov (HP, DELL a Lenovo), ktoré boli používané iba pár rokov veľkými korporáciami alebo bankami. Tieto počítače boli navrhnuté pre aktívne každodenné použitie (8 až 24 hodín) a boli vyrobené z odolných materiálov. Napriek tomu, že sú vo vynikajúcom stave, vymenili ich, lebo prišiel novší model. Po dôkladnom vyčistení a testovaní sa dostanú opäť na trh vďaka spoločnosti ATECH.NET.

Koho hľadajú do spoločnosti ATECH.NET?

“V súčasnosti naša firma zamestnáva viac ako 30 ľudí, najmä mladých. Vďaka rastúcemu záujmu o naše produkty potrebujeme čoraz viac zamestnancov.” – hovorí majiteľ Ákos Keszeli. Momentálne hľadajú obchodného konzultanta. Potrebujú človeka, ktorý rozumie zákazníkom a dokáže ich aj presvedčiť.

V blízkej budúcnosti budú hľadať grafika juniora, sales asistentov aj brigádnikov. Vďaka flexibilnej pracovnej dobe popri mladých pracuje u nich aj veľa matiek na rodičovskej dovolenke a dôchodcov.

Práca v spoločnosti nevyžaduje žiadne odborné znalosti, ani predchádzajúce skúsenosti. Školenia prebiehajú nepretržite, niektoré úlohy je možné vykonať aj z domu. Prihlásiť sa môžete buď na e-mailovej adrese job@atechnet.sk alebo na telefónnom čísle 0948 723 720.

Aké hodnoty zastáva spoločnosť?

V ATECH.NETe považujú za dôležité ekologické zmýšľanie a zníženie množstva elektroodpadu. Druhý cieľ chcú dosiahnuť práve propagáciou a predajom obnovenej výpočtovej techniky. Ich poslaním je vytvoriť “zelené” pracovisko, kde sa všetci cítia dobre, dbajú na životné prostredie a vyprodukujú čo najmenej odpadu. Každoročne obnovia desiatky tisíc počítačov, čím znížia množstvo elektronického odpadu o stovky ton.