Mix 2023. 09. 21.

Stolárske práce s okamžitou objednávkou a realizovaním načas? V stolárskej dielni WOOD PECKER to je možné!

Stolárske práce s okamžitou objednávkou a realizovaním načas? U stolárskej dielni WOOD PECKER to je možné!

Nebaví vás čakať na majstrov? Chcete kvalitnú prácu a nechcete ľutovať peniaze, ktoré ste na ňu minuli? Navyše, chcete zabiť viacero múch jednou ranou? Dávame do pozornosti stolársku dielňu WOOD PECKER!

Dávid Varga a jeho tím urobia všetko pre to, aby vyhotovili všetky stolárske práce vo vašom domove a to expresnou rýchlosťou. Dokonca toho dokážu omnoho viac! Môžete ich vyhľadať aj so žiadosťou kompletnej rekonštrukcie: počnúc gletovaním, náterom, kartónovaním, či podbitím, zhostia sa aj prípravy jednoduchších strešných konštrukcií a pergol. Na konci pracovného procesu sa nebudete musieť stresovať nad interiérovým nábytkom, vyrobia vám ho podľa vašich predstáv. Medzi ich vizitku patria napríklad farebné detské zostavy, priestorovo nenáročné skrine, krásne kuchynky či komody.

Interiérový nábytok je vyrobený z laminovaných nábytkových dosiek, záhradný nábytok a terasové strechy sú vyrobené z tvrdého dreva. Na tento účel sa materiál získava od rakúskych firiem Egger a Kronospan výhradne od slovenského dodávateľa.

Ich produkty nie sú zahraničné nekvalitné nábytky, vyrábajú iba bezchybné prvky, nábytok napasujú kdekoľvek, kde záleží na každom centimetri a estetickom prevedení. Stolárčina je proste ich parketa!

Spoľahlivá práca, bez omeškania!

Od prvej konverzácie sa fundovaný stolársky tím vyberie na miesto do týždňa, aby preskúmal a zmeral prácu. Úlohy plnia precízne, bez prázdnych sľubov. Tím striktne dodržiava finálny termín dokončenia prác. Ak si to situácia vyžaduje, do prác privolajú posily, aby nedodržaním termínu neoberali o čas klienta.

Práca stolára je vlastne tým posledným bodom v rámci rekonštrukcií, preto presne vedia, aké je nepríjemné, keď sa klientom dohodnutý harmonogram odsúva kvôli nespoľahlivosti špecialistov, ktorí boli pred nimi…

Kvalitná stolárska práca sa vždy oplatí. Z dlhodobého hľadiska, životnosti stolárskeho nábytku, kvality a jedinečnosti sa jednoznačne oplatí siahnuť po stolárskom kúsku. Na druhej strane, ruku na srdce, koľkokrát ste aj vy padli do pasce atraktívnej fotky nábytku, pričom prvé problémy nastali už pri objednaní, ďalej doručení, skladaní a nakoniec ste prišli na to, že s danou kúpou ani nie ste spokojný? Miery nábytku nesedia, farba nekorešponduje skutočnosti, panely sú často tenšie, najmä naživo nie také okázalé a celkový dojem je iný ako z obrázku. A ako čas plynie, nespokojnosť sa stupňuje, obavy sa potvrdzujú aj z hľadiska kvality: dvierka padajú, zásuvky sa ťažko zatvárajú, materiál sa olupuje.

Kladieme si teda otázku: ušetrili sme vlastne? Kým zostava vyrobená na páse zvyčajne nevydrží ani 10 rokov, na kus nábytku vyrobený stolárom je záruka neustála. Ďalšia výhoda: Vedeli ste, že ak rozoberiete nábytok od stolára, tak ho budete môcť bez problémov opäť zložiť?

Pohodlnosť? Nie, len kvalita a dlhovekosť

To, že si ľudia pýtajú zjednodušené zatváranie dverí a šuplíkov už dávno nie je o pohodlí. Ide o to, že smart vyhotovenie nábytku zaručuje praktickosť a najmä dlhovekosť. Takíto pomocníci sa síce pohybujú vo vyššej cenovej kategórii, ale z dlhodobého hľadiska ide o dobrú investíciu.

Našli ste nábytok, ktorý sa vám páči? Realizáciu nechajte na profíkov! Samozrejme, sa môže stať, že nápady dizajnéra vyžadujú v praxi nejaké zmeny, ale pre tím expertov to nie je nič nemožné! Farba, úchytka, osvetlenie, priehradky, rohový úložný priestor – nábytok bude taký, aký ste si vysnívali.

Dávid si osvojil povolanie pri majstroch s 20-30 ročnou praxou, ktorú ukončil aj odborným certifikátom. Tím je zároveň vďaka spoločníkovi obohatený o precíznu rakúsku pracovnú morálku, tak sú k dispozícii všetkým, ktorí sa rozhodnú pre jedinečný nábytok na mieru – alebo dokonca pre kompletnú renováciu.

Doprajte svojmu nábytku dlhšiu životnosť, ušetrite peniaze a nervy z dlhodobého hľadiska! Vyberte si stolársku dielňu WOOD PECKER!