Región Dél-komárom 2021. 07. 07.

Stránka maďarského Komáromu iranykomarom.hu prináša viaceré novinky

Webová stránka maďarského Komáromu finišuje s úpravami. Už teraz sa návštevníci môžu tešiť na nové podstránky ubytovní, rozšírenie galérií a tiež aj obnovenie zoznamu ubytovacích jednotiek.

Stránka je dostupná v maďarskom, slovenskom, anglickom, nemeckom, poľskom a ruskom jazyku pričom je obohatená o nové vstupné texty, kontaktné údaje a eshop. Novinkou je tiež aj nákup produktov na Facebookovej stránke, kde si návštevníci môžu zakúpiť výrobky lokálnych firiem.

„Vyhotovenia sa dočkali aj vlastné boxy, ktoré obsahujú produkty od miestnych výrobcov. Naším cieľom je, aby sme ponúkali čo najviac lokálnych produktov. Aj touto cestou by som chcel vyzvať miestne firmy, aby sa na nás, v prípade možnej spolupráce, obrátili,“ informuje Nikolett Nagy, poradkyňa v oblasti turizmu.

Novinkou je tiež vyhotovenie nových uvítacích tabúľ, ktoré nájdu svoje miesto na hraniciach s mestami ako napríklad Tata, Győr a Székesfehérvár.

„Nedávno sme vytvorili aj tematickú Facebookovú skupinu s názvom KomTuriszt!, ktorej cieľom je oživiť turizmus v meste a okolí. V skupine predstavujeme turistické atrakcie maďarského Komáromu ale aj slovenského Komárna a tiež aj miestne služby a aktuálne udalosti. Táto skupina je dobrým prostriedkom na zviditeľnenie miest a to na jednej platforme. A preto si jednoznačne zaslúži pozornosť,“ dodáva Nikolett Nagy.

V rámci oživenia turizmu v meste prebieha na sociálnych sieťach aj cielená marketingová kampaň a tiež nastalo aj oživenie newslettera. Ten je možné odoberať na stránke iranykomarom.hu.

Zdroj: komarom.hu