Mesto 2023. 02. 24.

Štyri komárňanské bábätká budú mať v rodnom liste magický dátum 23.2.2023

V Nemocnici AGEL Komárno bolo vo štvrtok počas magického dátumu 23. 2. 2023 rušno. Na gynekologicko-pôrodníckom oddelení až  štyri mamičky porodili svoje vytúžené detičky. Tak, ako majú v rodnom liste uvedený magický dátum, bude snáď zaujímavý celý ich život.

V dvadsiaty tretí februárový deň sa v komárňanskej pôrodnici narodili traja chlapci a jedno dievčatko. Počas dňa sa na oddelení gynekológie narodili traja chlapci a jedno dievčatko. Prvým dieťatkom bol chlapček  Benedek, ktorý sa narodil hneď ráno o 8.00 hod. s mierami 3490 gramov a 50 cm. Aj druhým v poradí bol chlapček  – Denisz, tretím dieťatkom bolo dievčatko Júlia Panna a posledným novorodencom magického štvrtka bol chlapček Levente. Všetky bábätká aj so svojimi mamičkami sú v poriadku a tešia sa dobrému zdraviu.

Gynekologicko-pôrodnícke oddelenie v Nemocnici AGEL Komárno od začiatku roka navštevuje stále viac mamičiek, zaznamenali tam aj rastúci počet pôrodov, dokonca aj rodičiek zo vzdialenejších oblastí. Dôvodom výberu tejto pôrodnice je najmä empatický a individuálny prístup zdravotníkov, skvelá zdravotná starostlivosť a rešpektovanie požiadaviek budúcich mamičiek.

Zdroj: