Región Dél-komárom 2024. 01. 30.

Švajčiarska firma plánuje rozširovať svoje investície v Komárome

Spoločnosť Autoneum Magyarország Kft., ktorá sa nachádza v mestskom priemyselnom parku, plánuje postaviť novú halu s rozlohou viac ako 5000 metrov štvorcových. Investícia dopĺňa ich existujúce zariadenie s rozlohou 13 000 metrov štvorcových. Viac informácií nájdete na webovej stránke zhotoviteľa, CTP.

Podľa oznámenia, podľa dlhodobej zmluvy podpísanej koncom minulého roka postaví Autoneum v druhej polovici tohto roka v priemyselnom areáli na juhu Komáromu novovybudovanú halu s rozlohou viac ako 5000 metrov štvorcových.

Autoneum, ktoré je v logistickom parku prítomné od roku 2018, je známe ako partner svetových automobilových spoločností a popredný výrobca zvukovej a tepelnej izolácie pre vozidláV Komárome vykonáva spoločnosť aj výrobnú a logistickú činnosť.

Kľúč k úspechu vynikajúcej spolupráce medzi CTP a Autoneum spočíva v tom, že potreby spoločnosti prítomnej v priemyselnom parku sú plne uspokojené flexibilnými službami CTP.

Autoneum, firma pôsobiaca Komárome , je švajčiarska medzinárodná automobilová spoločnosť, ktorá pôsobí vo výrobe automobilov a v oblasti protihlukovej a tepelnej izolácie. Hlavnou činnosťou spoločnosti je návrh, vývoj a výroba protihlukových a tepelnoizolačných systémov pre motorové vozidlá. Autoneum je popredným hráčom v automobilovom priemysle a pôsobí vo viacerých krajinách sveta.

Produkty a riešenia Autoneum pomáhajú znižovať hladinu hluku vozidiel, zlepšujú komfort interiéru a zvyšujú efektivitu. Spoločnosť vyvíja technológie, pomocou ktorých možno minimalizovať hluk a teplo vyžarované vozidlami, čo výrazne prispieva k zážitku z jazdy a komfortu.

Počas svojej prevádzky Autoneum úzko spolupracuje s výrobcami automobilov, aby poskytovali riešenia na mieru pre každý model vozidla. Prostredníctvom takejto spolupráce je Autoneum schopné vyvíjať produkty, ktoré optimalizujú výkon vozidla a poskytujú koncovým používateľom komfort a tichú jazdu.

Zdroj: sziakomarom.hu